Nie przegap oferty bet365 na finał Euro 2016!

oferta_bet365_euro2016_finałJuż jutro końca dobiegnie największa piłkarska impreza tego roku. Francuskie Euro 2016 zakończy się mecze gospodarzy z Portugalczykami, którzy wcześniej wyeliminowali z imprezy Polskę. Wielki finał to też świetna okazja żeby zarobić u bukmachera. Najkorzystniejszą ofertę bonusów znajdziecie w bet365!

Portugalia zawodziła na starcie turnieju, jednak szybko okazało się, że taktyka defensywnej gry jest bardzo skuteczna. Do wygranej z Walią w półfinale, Portugalczycy nie potrzebowali ani jednego zwycięstwa w regulaminowym czasie gry.

ZAREJESTRUJ SIĘ I TYPUJ MECZE EURO 2016!

Inaczej było w przypadku Francuzów, którzy notowali już wcześniej sporo zwycięstw i można odnieść wrażenie, że z każdym meczem grają coraz lepiej. W ćwierćfinale Trójkolorowi wysoko pokonali rewelację turnieju – Islandię, a w półfinale wyeliminowali z gry mistrzów świata – Niemców.

Kto zwycięży? Zmotywowana Francja, która gotowa jest poświęcić wszystko dla wygrana „swojego” Euro, czy prowadzona przez niesamowitego Cristiano Ronaldo Portugalia? Przekonamy się już jutro!

Jeśli macie swojego faworyta, pamiętajcie, że warto obstawić zakład w bet365, które dla swoich graczy ma masę świetnych promocji. Dziś polecamy skorzystać z „Wygra Euro 2016„. Jeśli Twoja drużyna zostanie wyeliminowana po serii rzutów karnych, otrzymasz od bukmachera zwrot za przegrany zakład, dzięki promocji ?Rzuty karne? Zwrot?.

Ta oferta nie będzie miała zastosowania, jeśli stawka została w całości zamknięta. Tam, gdzie stawka została częściowo zamknięta, tylko pozostała część aktywnej stawki zostanie zwrócona.

Bet365 na finałowy mecz typuje 4.75 na Portugalię, 3.10 na remis i 2.05 na Francję.

CO NALEŻY ZROBIĆ?
1. Zarejestruj się na bet365 lub zaloguj jeśli posiadasz już konto.
2. Wpłać depozyt.
3. Obstawiaj finał Euro 2016!

ZAREJESTRUJ SIĘ I TYPUJ MECZE EURO 2016!

Tagged With :

Dodaj komentarz