Oferta bet365 na The Open

Bet365

Fani golfa z niecierpliwością czekają na start 144 edycji turnieju The Open Championship, który rozgrywany będzie na St Andrews.

Po zdobyciu w tym roku The Masters i US Open, Jordan Speith postara się postawić kolejny krok przybliżający go do historycznego Grand Slama na popularnym Old Course.
Na jego drodze stanie zwycięzca z 2014 roku, Rory McIlroy, który desperacko powalczy o odzyskanie dominacji na polach golfowych. W gronie pozostałych uczestników znajduje się dwukrotny zdobywca drugiego miejsca – Sergio Garcia, który ma nadzieję na jedno miejsce wyżej. Henrik Stenson, Dustin Johnson i Rickie Fowler celują w pierwsze zwycięstwo w turnieju najwyższej rangi.

 

Poczuj magię golfa z bet365!

 

W usłudze live bet365 znajdzie się mnóstwo opcji aby cieszyć się nadchodzącym turniejem. Do wyboru są m.in. Zwycięzca, Zakłady na grupę i inne.

 

 

To nie wszystko, jeśli jesteś nowym klientem bet365, możesz się również ubiegać o 100% Bonus Powitalny. Załóż konto, wpłać przynajmniej 40 PLN i wpisz kod oferty, który przyjdzie Ci na mail’a. Do Twojego konta automatycznie zostanie dopisana równowartość pierwszej wpłaty aż do 200 PLN!

Poczuj magię golfa z bet365!

Tagged With :

Dodaj komentarz