Oferta na Ebor Festival od bet365

Bet365

York będzie gospodarzem Ebor Festival, który gwarantuje cztery dni niesamowitych wyścigów konnych. Najważniejsze gonitwy to the Juddmonte International Staks, the Nunthorphe Stakes i the Ebor Handicap. Start już w tą środę, 20 sierpnia, a Ty możesz wykorzystać to wydarzenie w pełni dzięki fantastycznej i szerokiej oferty od bet365.

Price Promise obowiązuje na wszystkie wyścigi transmitowane na żywo przez Channel 4. Kursy są nieustannie aktualizowane od godziny 10:00 każdego dnia aby zapewnić Wam najlepszą ofertę na rynku. To oznacza, że możesz spokojnie obstawiać dowolnego konia wiedząc, że nie znajdziesz nigdzie indziej korzystniejszego kursu.

W bet365 masz również szansę na zdobycie darmowych zakładów. Oferta Channel 4/1 gwarantuje taką nagrodę za każdego wygranego konia po kursie co najmniej 5.00 z wyścigów transmitowanych na Channel 4. Ilość darmowych zakładów jest nielimitowana tzn. że jeśli w kolejnym wyścigu Twój koń wygra otrzymasz kolejny free bet. Stawiaj na wygrywające konie z oferty Channel 4/1 a bet365 z radością będzie Cie nagradzał darmowymi zakładami!

To nie wszystko, Najlepsze kursy gwarantowane to kolejna promocja obowiązująca w każdym wyścigu. Dzięki niej Twoje wygrane mogą być jeszcze większe bowiem gdy postawisz konia, na którego wzrośnie kurs (i będzie większy aż do startu gonitwy) to otrzymasz wygrane po większym kursie!

Fantastyczna i obszerna oferta zakładów daje więcej możliwości na wygraną – bet365 wie jak zadowolić klienta, dlatego dołącz do najlepsza bukmachera na rynku!

Sprawdź promocje i kursy na Ebor Festival

Tagged With :

Dodaj komentarz