Oferta na Glorious Goodwood od bet365

Bet365

Glorious Goodwood startuje we wtorek, 29 lipca. Będzie to 5 dni pełnych najwyższej klasy wyścigów, na które wielu czeka z niecierpliwością – a Ty możesz czerpać z tego to co najlepsze dzięki rewelacyjnej ofercie bet365.
Wszystkie oczy skierowane będą na środowe Sussex Stake, gdzie Kingman i Toronado w rywalizacji gigantów powalczą o zwycięstwo. Oba konie zaimponowały w swoich wyścigach w Royal Ascott.


Sprawdź ofertę na wyścigi konne od bet365

Oferta „Najlepsze kursy” od bet365 będzie obejmowała wszystkie wyścigi relacjonowane live na Channel 4 przez całe 5 dni. Kursy będą stale aktualizowane aby zapewnić najlepsze stawki dla każdego występującego konia. Możesz spokojnie stawiać będąc pewnym, że kursy od bet365 są najlepsze.W bet365 masz również szansę zdobyć darmowe zakłady dzięki Ofercie Channel 4/1. Postaw na jakiegokolwiek konia o kursie co najmniej 4/1, biorącego udział w wyścigu transmitowanym na żywo w Channel 4. Jeśli Twój koń wygra otrzymasz darmowy zakład, o takiej samej stawce, na następny wyścig w Channel 4. Jeśli ponownie uda Ci się postawić wygrywającego konia po kursie 4/1 lub wyższym to otrzymasz kolejny freebet, i tak za każdym razem!

To nie wszystko, Najlepsze kursy dotyczą wszystkich wyścigów, każdego dnia tylko w bet365! To znaczy, że jeśli postawisz na konia, gdzie kurs zamknięcia marketu będzie wyższy niż postawiony to wygrane otrzymasz po tym wyższym kursie!

Fanstastyczna oferta, wideo na żywo i poszerzony zakres zakładów – bet365 czyli numer jeden do obstawiania podczas Glorious Goodwood.


Sprawdź ofertę na wyścigi konne od bet365

Tagged With :

Dodaj komentarz