Oglądaj półfinały Capital One Cup w bet365!

Bet365

Capital One Cup wkracza w decydującą fazę rozgrywek. We wtorkowy i środowy wieczór odbędą się pierwsze mecze półfinałowe. Rewanże w następnym tygodniu.

W pierwszej parze zobaczymy dwie dobrze znane ekipy z Premier League. Na Anfield Road przyjedzie świetnie dysponowana Chelsea. The Reds będą z całych sił próbowali wygrać ten dwumecz aby dać szansę swojemu kapitanowi na zdobycie ostatniego trofeum przed opuszczeniem Liverpoolu. Ostatnie rezultaty faworyzują The Blues, którzy nie przegrali z podopiecznymi Rodgersa od 5 meczów, wygrywając trzykrotnie.

 

Oglądaj Capital One Cup w bet365!
 

Drugi półfinał to spotkanie Tottenhamu z Sheffield United, które na co dzień występuje w League One czyli na trzecim szczeblu angielskich rozgrywek. W tej parze dużo łatwiej o faworyta bo Koguty to czołowa drużyna Premier League. Już pierwszy mecz na White Hart Line może zadecydować o losach dwumeczu.

 

 

Oba wspomniane mecze będą transmitowane na żywo na stronie bet365. Zachęcamy dołączyć do bet365 aby móc bezpłatnie oglądać bardzo ciekawie zapowiadające się mecze. Dostępne będą również transmisje live z rewanżów, które odbędą się 27. i 28. stycznia. Zapraszamy!

Oglądaj Capital One Cup w bet365!

Tagged With :

Dodaj komentarz