Ostatni krok do finału

Bet365W sobotę czeka nas jeden z najważniejszych meczów reprezentacji Polski ostatnich lat. W Katowicach w ramach półfinału Mistrzostw Świata, Polska będzie podejmować Niemców.

Siatkarskie Mistrzostwa Świata. :
Polska -Niemcy

 

Polska

Wyjście z grupy śmierci.

Polacy mimo, że po losowaniu byli skazywani na porażkę to poradzili sobie z niezwykłą presją. Najpierw podopieczni Antigi rozprawili się z Brazylią 3-2, a następnie w meczu pełnym podtekstów już po dwóch setach pozbawili awansu Rosjan. Najgorsze mecze Polacy mają więc za sobą, a upragniony finał wydaję się być bardzo blisko.

Prosta droga do finału.

Polacy najgorsze już mają za sobą, pokonali swoje lęki z poprzednich lat. Teraz już nie zagramy z Rosją, Bułgarią czy Brazylią. Przed finałem dzielą nas tylko Niemcy, czyli największa niespodzianka tego mundialu. Choć rywala nie można lekceważyć, wydaję się że personalnie Niemcy są najsłabszym zespołem z całej finałowej szóstki.

Kontuzja Michała Winiarskiego.

W meczu z Iranem odnowiła się kontuzja pleców Michała Winiarskiego. Jak pokazały mecze z Rosją czy Brazylią ciężko jest Winiarowi wrócić do poprzedniej dyspozycji. Co prawda dobrze spisuję się jego zmiennik – Mateusz Mika.  Doświadczenie Michała w finałowych meczach na pewno byłoby bezcenne.

 


Niemcy

Bardzo dobra forma Niemców.

Niemcy  od początku mundialu prezentują bardzo dobrą formę. Jak dotąd przegrali tylko raz z Brazylią i Rosją. Reszta spotkań zakończyła się pewną wygraną naszych zachodnich sąsiadów. Wydaję się, że Niemcy  grając w dość słabej grupie przy  odrobinie szczęścia mogą pokusić się o awans do półfinałów.

Fantastyczny Grozer.

Główna postać reprezentacji Niemiec ewidentnie jest w formie. Georg Grozer ciągnie swoją drużynę od początku mundialu. Szczególnie wpływ atakującego było widać w meczu z Finlandią, Grozer wtedy nie zagrał, a Niemcy bardzo męczyli się w ataku i wygrali dopiero po tie-breaku.

Szczyt osiągnięty.

Już awans do tej fazy rozgrywek jest ogromnym sukcesem niemieckiej siatkówki. Niemcy są więc pozbawieni presji i jako jedyna drużyna na tym mundialu już nic nie muszą. Od początku zawodów nikt nawet nie marzył o zdobyciu medalu i wydaję się, że ewentualna wygrana z Polską czy dalej Brazylią i Francją jest mało realna.

 

Faworytem tego spotkania będą oczywiście Polacy. Reprezentacja Antigi rozegrała fantastyczne spotkania z Brazylią czy Rosją. Wydaję się, że Niemcy  są najsłabszą drużyną w tej stawce, a  finał jest na wyciągniecie ręki.

 

Bet365 na zwycięstwo Polski oferuje kurs 1.75, a na to iż zwycięży reprezentacja Niemiec –  3.15.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Dodaj komentarz