Ostatni przystanek Niemców – Argentyna..

Bet365

W niedziele kończymy miesiąc mundialowych zmagań. Na większość pytań znamy już odpowiedzi, do odkrycia pozostała nam już tylko jedna karta. Kto zdobędzie tytuł najlepszej drużyny globu? Kandydatów mamy dwóch : Argentynę oraz Niemców. 

ZOBACZ OFERTĘ BET365 
 

Argentyna bez argumentów…

Tak w ostatnim wywiadzie stwierdził gwiazdor Holendrów – Arjenn Robben. Uważa on iż Argentyna w większej części po przez uśmiech fortuny dostała się do finału. Szczęśliwa wygrana z Szwajcaria, potem Belgią, a wreszcie dopiero po rzutach karnych z Holandią, nie stawia Argentyńczyków jako faworytów w finale. Jeśli trener Sabella chcę zatrzymać rozpędzoną reprezentacje Niemiec jego drużyna musi zagrać dużo lepiej niż w poprzednich spotkaniach.

Jedyna nadzieja w Messim…

Sabella zrobił to czego bali się wszyscy jego poprzednicy. Oparł całą reprezentacje na grze jednego zawodnika. Tym graczem jest jeden z najlepszych piłkarzy świata –  Leo Messi. Każda jego słabsza dyspozycja odbija się na grze Albicelestes. Dużo mówi się również o zmęczeniu sezonem gwiazdora Barcelony. Jeśli jednak Argentyńczyk zagra w tym spotkaniu na 100% będzie to duży krok Albicelestes do zdobycia złota.

Rozpędzeni po Brazylii…

Reprezentacja Niemiec po rozgromieniu Brazylii aż 7-1 została ogłoszona głównym faworytem do złota. Wszyscy zastanawiają się jak można zatrzymać tak dobrze grający zespół. Joachim Low przed półfinałem dopracował każdy aspekt swojej drużyny. Jeśli Argentyńczycy będą chcieli na prawdę zagrozić naszym zachodnim sąsiadom to trener Sabella będzie musiał przygotować coś specjalnego.

Niemcy pewnie po czwarte złoto…

Reprezentacja Joachima Lowa jest głównym faworytem do zdobycia złotego medalu. Jeśli Niemcy zagrają podobnie jak w spotkaniu z Brazylia to reprezentacja Argentyny może pomarzyć o zwycięstwie. Albicelestes mogą jednak liczyć na słabszą dyspozycje zespołu Lowa, tak jak np. w meczu z Argentyną. Wtedy o wyniku końcowym mogą zadecydować nawet rzuty karne.

Typy:

Wygrana Niemców – 2.25   (Bet365)

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz