Piast jedzie do Krakowa..

Bet365

W poniedziałek czeka na nas ostanie spotkanie drugiej kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Na stadionie w Krakowie zmierzą się ze sobą drużyny : Wisły i Piasta. Oba zespoły nie będą jednak najlepiej wspominać inauguracji Ekstraklasy. Drużyna z Gliwic odniosła wysoką porażkę z Lechem Poznań (4-0), natomiast Wisła ledwie zremisowała z Górnikiem Łęczna (1-1).

  ZOBACZ OFERTĘ BET365

Wisła podchodzi do sezonu pełna optymizmu. W zeszłym roku jej głównym celem było utrzymanie się w Ekstraklasie. Zespół Franciszka Smudy spełnił to żądanie już w pierwszej rundzie. Drużyna „Białej Gwiazdy” awansowała nawet do grupy mistrzowskiej i tam walczyła o europejskie puchary. Pomimo ogromnych długów i problemów finansowych działacze Wisły dokonali w tym sezonie kilku wzmocnień. Do kadry Franciszka Smudy dołączyło dwóch nowych zawodników : Maciej Sadlok i Maciej Jankowski. Byli gracze Ruchu Chorzów już nie raz pokazali iż jak na warunki polskiej ekstraklasy są bardzo solidnymi zawodnikami. Również i Piast dokonał w tym okienku kilku wzmocnień. Do drużyny Angela Pereza w tym sezonie dołączyli m.in. Alberto Cifuentes, Piotr Brożek i Tomas Docekal.

Myślę jednak, że bardzo ciężko zastąpić tymi graczami zawodników którzy odeszli (Król, Trela, Cicman). Obie drużyny różnie prezentowały się w meczach sparingowych. Wisła pomimo kilku porażek odniosła imponujące zwycięstwo z Rużomberkiem (5-0). Natomiast Piast na pięć rozegranych spotkań wygrał tylko jedno, z pierwszoligową Miedzią Legnica. Faworytem tego meczu wydaję się jednak zespół Wisły. Drużyna Franciszka Smudy ma dużo większy potencjał niż swój rywal, a w spotkaniu z Górnikiem Łęczna pokazała iż w tym sezonie znów będzie bardzo groźna. Angel Perez natomiast po porażce z Lechem musi bardzo mocno wstrząsnąć swoim zespołem, bo jeśli nic się nie zmieni to drużynie Piasta będzie bardzo ciężko utrzymać się w Ekstraklasie.

Typy:  Wygrana Wisły –  1.65 (Bet365)

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz