Pogoń jedzie do Poznania.

Bet365

W sobotę czekają nas kolejne spotkania T-Mobile Ekstraklasy. W najciekawszym spotkaniu piątej kolejki poznański Lech będzie podejmował Pogoń Szczecin. Obie drużyny podobnie wystartowały w obecnym sezonie. W dotychczasowo rozegranych czterech meczach, Lech zgromadził siedem punktów, natomiast Pogoń zdobyła już osiem oczek.

  ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Zespół Lecha przechodzi ostatnio trudny okres. W zeszły czwartek drużyna Kolejorza odpadła po raz kolejny w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europy z półamatorską drużyną z Islandii. Mecz ten przelał czarę goryczy nad trenerem Mariuszem Rumakiem. Po 2,5 latach przygody, szkoleniowiec został zwolniony z Lecha. Następcę trenera Rumaka, zarząd miał ogłosić we wtorek. Jednak z powodu przeciągających się negocjacji decyzja nie została podjęta. Tymczasowym szkoleniowcem został więc Krzysztof Chrobak, dotychczas pracujący przy młodzieży. Zespół Lech dobrze jednak zaprezentował się w ostatnim meczu. Drużyna z Wielkopolski rywalizowała z Lechią Gdańsk. Choć do pierwszej połowy przegrywała 1-0 to piłkarze z Wielkopolski potrafili się podnieść i ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Z dobrej strony w tym spotkaniu pokazało się kilku graczy m.in. Tomasz Kędziora, Łukasz Teodorczyk oraz Łukasz Trałka.

Pogoń choć wystartowała z nie lada impetem powoli zaczęła obniżać swoje loty. Ostatni mecz z Piastem pokazał iż Pogoń straciła gdzieś formę. Brak pomysłu na grę oraz zawodnika, który „pociągnąłby” drużynę do ataku spowodowały iż Pogoń rozegrała bardzo słabe spotkanie. Wszyscy w Szczecine liczą na przebudzenie Marcina Robaka. Król Strzelców Ekstraklasy po wszystkich zawrotach związanych z transferami nie może wrócić do swojej poprzedniej dyspozycji. Słabe zawody ostatnio rozgrywa również Adam Frączczak. Zawodnik który od początku był dyrygentem gry Pogoni, razem z drużyną zatracił gdzieś swoją dyspozycje.

Faworytem tego meczu wydaję się być Lech Poznań. Drużyna z Wielkopolski ostatnio w Ekstraklasie rozegrała bardzo dobre spotkanie. Dodatkową motywacja dla zawodników może być zmiana trenera. Nie wszyscy w zespole zgadzali się z decyzjami Rumaka, teraz mogą pokazać na co ich naprawdę stać.

Bet365 na zwycięstwo Lecha oferuje kurs 1.95, na remis natomiast – 3.20. A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Pogoni – 4.75.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz