Pogoń nowym liderem?

Bet365

Już dziś czeka nas ostatnie spotkanie czwartej kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Na stadionie w Szczecinie, miejscowa Pogoń będzie podejmowała Piasta. Obie drużyny zgoła inaczej rozpoczęły tegoroczne rozgrywki. Pogoń jak dotąd jest rewelacją Ekstraklasy i na swoim koncie zgromadziła już 7 punktów. Piast natomiast prezentuje się bardzo słabo i w trzech kolejkach zdobył tylko jedno oczko.

  ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Formę Piasta można było przewidzieć już po spotkaniach sparingowych. Gliwiczanom na pięć rozegranych spotkań udało się wgrać tylko jedno z pierwszoligową Miedzią Legnica. Podobną formę podopieczni Pereza prezentują w Ekstraklasie. Jak dotąd dobre spotkanie rozegrali tylko z Wisłą Kraków. Wtedy to w bramce błyszczał nowy nabytek – Cifuentes, a w ataku królował – Tomasz Podgórski.  Spotkanie zakończyło się ostatecznie remisem 1-1. Po tym meczu przyszła jednak znów kolejna klęska z Lechią Gdańsk. Gliwiczanie zagrali bardzo słabe spotkanie i ostatecznie przegrali 3-1. Prócz Cifuentesa nie najlepiej sprawdzają się tegoroczne wzmocnienia Piasta. Piotr Brożek oraz reszta sprowadzonych zawodników od początku prezentują się bardzo przeciętnie. Wydaję się więc iż Piasta w  tym sezonie czeka tylko bardzo ciężka walka o utrzymanie.

Co innego prezentuje od początku drużyna Pogoni. Zespół ze Szczecina jest jak dotąd rewelacją rozgrywek. Ostatnio jednak podopiecznym Wdowczyka trafiło się słabsze spotkanie. W meczu z Koroną, drużyna z Pomorza ledwie zremisowała 2-2. Dużym plusem dla zespołu Pogoni jest zatrzymanie najskuteczniejszego gracza. W klubie pozostał kuszony przez m.in. klubu chińskiej Ekstraklasy – Marcin Robak. Król Strzelców zeszłego sezonu po odejściu Akahoshiego będzie musiał dużo częściej brać na swoje barki grę ofensywną zespołu. Faworyta tego spotkania ciężko wskazać. Wydaję się jednak iż bliżej zwycięstwa będzie drużyna Pogoni, która może po tym spotkaniu objąć pozycję lidera.

Bet365 na zwycięstwo Pogoni oferuje kurs 1.75, na remis natomiast – 3.50. A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Piasta- 4.75.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz