Polacy podejmują USA.

Bet365

W środę czekają nas kolejne mecze siatkarskich Mistrzostw Świata. W najciekawszym z nich reprezentacja Polski będzie podejmować Amerykanów.

  

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Polacy obecny mundial rozpoczęli bardzo udanie. W pięciu rozegranych spotkaniach, Biało-Czerwoni stracili tylko jednego seta. Pierwsza faza wydawała się być bardzo prosta, jedynym wyzwaniem dla Polaków był mecz z Serbią. W kolejnej rudzie poprzeczka została zawieszona jednak dużo wyżej. Tam w nasze Orły będą rywalizować z Iranem, Włochami, Francją i USA. Każda z drużyn obecnie plasuję się w pierwszej ósemce rankingu FIVB. Cieszyć nas może natomiast forma najlepszych graczy. Mariusz Wlazły i Michał Winiarski zdobyli jak dotąd ponad 100 punktów i wydaję się, że mogą ?pociągnąć? Polaków do samego finału.

Amerykanie z pierwszej fazy na pewno nie są zadowoleni. Drużyna USA wygrała tylko trzy spotkania i awansowała do kolejnej rundy z czterema punktami. Amerykanów czeka teraz nieco lżejsza przeprawa. Drużyna Argentyny, Serbii czy Australii będą dużo słabszymi zespołami niż ich dotychczasowi rywale. Bardzo dobrze od początku mundialu prezentują się atakujący Amerykanów.  Anderson Matthew i Sander Taylor pokazali, że jak dotąd są w dobrej dyspozycji i w trudnych sytuacjach potrafią w pojedynkę przesądzić o losach spotkania.

Faworyta tego meczu ciężko wskazać. Wydaję się jednak, że bliżej zwycięstwa będą Polacy, którzy jak dotąd prezentują bardzo solidną formę.

Bet365 na zwycięstwo Polski oferuje kurs 1.55, natomiast na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna USA-  2.50.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz