Polacy zagrają z Kangurami.

Bet365

We wtorek znów wrócimy do spotkań siatkarskich Mistrzostw Świata. Wieczorem czeka nas kolejne spotkanie Polaków, w Hali Stulecia „Biało-Czerwoni” będą podejmować Australię. Po pierwszych meczach oba zespoły na swoim koncie mają po trzy punkty. Polacy na inaugurację rozgromili Serbię 3-0, natomiast Australia pokonała Kamerun w takim samym stosunku.

  

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Polacy niesamowite spotkanie rozegrali w sobotę na Stadionie Narodowym. Po emocjonującym meczu pokonali Serbów 3-0. Biało-Czerwoni byli prawie w każdym elemencie lepsi od swoich rywali. W ataku brylował Winiarski i Wlazły, natomiast niesamowicie bronili Mika i Zatorski. Jeśli Polakom uda się utrzymać taką formę to medal jest celem bardzo realnym. Biało-Czerwoni od jakiegoś czasu mieli jednak bardzo wielki problem z dobrą dyspozycją. Po porażkach na Olimpiadzie oraz w Mistrzostwach Europy, drużynę dotknęła zmiana trenera. Dotychczasowego szkoleniowca ? Andrea Anastasiego zastąpił Stephane Antiga. Polacy dość dobrze zaprezentowali się podczas Memoriału Huberta Wagnera. Tam pokonali m.in. mistrzów olimpijskich ? Rosjan.

Australia to najlepszy zespół na swoim kontynencie. Obecne mistrzostwa Kangury zainaugurowały bardzo dobrze. Po dość jednostronnym spotkaniu pokonały Kamerun 3-0. Afrykańczycy walkę potrafili tylko nawiązać w pierwszym secie, w dwóch kolejnych zostali rozgromieni do 15 i 18. Dla Australii głównym celem będzie wyjście z grupy. Drużyna Kangurów dotychczas na imprezach międzynarodowych plasowała się raczej w ogonach. Podobnie było również na tegorocznej Lidze Światowej. Tam Australijczycy zajęli ostatnie miejsce w grupie, tylko z pięcioma zwycięstwami. Najgroźniejszymi zawodnikami Kangurów jest para atakujących. Harrison oraz Thomas w trudnych momentach potrafią ponieść swój zespół do walki.

Faworytem tego meczu będą oczywiście Polacy. Nasza reprezentacja pokazała w spotkaniu z Serbią, że jest w formie i powinna to również potwierdzić w meczu z Australią.

Bet365 na zwycięstwo Polski oferuje kurs 1.10, natomiast na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Australii-  8.00.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz