Polska inauguracja na Stadionie Narodowym.

Bet365

W sobotę rozpoczną się długo wyczekiwane w siatkarskim świecie – Mistrzostwa Świata. Pierwsze spotkanie turnieju odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie gdzie Polska podejmować będzie Serbie.

 

  

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Obie drużyny są głównymi potentatami do wyjścia z Grupy A. Polacy od jakiegoś czasu mają jednak bardzo wielki problem z formą. Po porażkach na Olimpiadzie oraz w Mistrzostwach Europy, drużynę dotknęła zmiana trenera. Dotychczasowego szkoleniowca – Andrea Anastasiego zastąpił Stephane Antiga. Niestety tylko ostatnio rozegrany turniej napawa nas małym optymizmem. Polacy dość dobrze zaprezentowali się podczas memoriału Huberta Wagnera. Tam pokonali m.in. mistrzów olimpijskich – Rosje. Bardzo cieszy również powrót do drużyny Piotra Nowakowskiego. Niewiadome było czy środkowy po odniesionej kontuzji zdąży się wyleczyć na mundial.

Ostatnie lata dla Serbów to pasmo sukcesów. Najważniejszym z nich jest trzecie miejsce podczas Mistrzostw Europy w Polsce i Danii. Podopieczni Kolakovicia w tym turnieju odnieśli tylko dwie porażki, a w meczu o brązowy medal pokonali Bułgarie aż 3-0. Równie dobrze Serbowie zaprezentowali się w tegorocznej Lidze Światowej. Pomimo iż nie awansowali do prestiżowego Finale Six to Serbowie do końca walczyli jak równy z równym o promocję z Amerykanami. Najważniejszymi zawodnikami w zespole Kolakowicia jest trójka środkowych : Aleksandar Atanasijević, Marko Podrascanin i Srecko Lisinac. Faworyta tego jednak spotkania ciężko wskazać, wydaję się że w nieco lepszej sytuacji będą Polacy, którzy niesieni przez niesamowitą publiczność powinni ograć reprezentacje Serbii.

Bet365 na zwycięstwo Polski oferuje kurs 1.40,  a na to iż wygra reprezentacja Serbii –   2.20.

Tagged With :

Dodaj komentarz