Polska zmierzy się z Gibraltarem.

Bet365

W niedziele rozpoczynamy eliminacje do Mistrzostw Europy 2016. Dla nas najbardziej interesująca będzie Grupa E, w której spotkają się : Niemcy, Irlandia, Szkocja i Gruzja, Polska i Gibraltar. Pierwsze spotkanie odbędzie się właśnie na Półwyspie Iberyjskim gdzie Gibraltar będzie podejmował Polskę.

 

  

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Dla drużyny Gibraltaru obecne eliminacje są pierwszymi w historii. Drużyna z Półwyspu Iberyjskiego dopiero od roku należy do federacji FIFA. Oficjalnie Gibraltar rozegrał tylko pięć spotkań. W nich odniósł już pierwsze zwycięstwo 1-0 z Maltą. Reszta meczów to dwa remisy oraz dwie porażki. Kadra Gibraltaru składa się w większości z nieprofesjonalnych graczy. Jednym graczem, który zawodowo gra w piłkę jest Jake Gosling z angielskiego Bristol Rovers. Wątpliwe jest jednak, żeby Gibraltar miał jakiekolwiek szansę na sukces w swoich pierwszych meczach eliminacyjnych. Młoda drużyna będzie raczej zbierać doświadczenie i zapewne uplasuję się na ostatnim miejscu w grupie.

Polacy po dwóch z rzędu nie udanych eliminacjach, do tych podchodzą w pełni nadziei. W tym roku Biało-Czerwoni do Mistrzostw Europy mają bardzo prostą drogę. Na Euro do Francji pojadą aż 24 zespoły czyli prawie połowa federacji. Polacy w teorii nie powinni więc mieć najmniejszych problemów z awansem do finałów Mistrzostw Europy. Przed meczem z Gibraltarem trenera Nawałkę mogą martwić tylko kontuzje. W meczu z Gibraltarem na pewno nie zagra Jakub Błaszczykowski oraz  Łukasz Piszczek. Daleko Nawałka następców nie musiał szukać, Piszczka zapewne zastąpi Paweł Olkowski. Natomiast miejsce Kuby zajmie Kamil Grosicki.

Faworytem tego meczu będą oczywiście Polacy. Jeśli nasza reprezentacja realnie myśli o awansie do Mistrzostw Europy, to nie powinna mieć najmniejszych problemów z pokonaniem najsłabszego w grupie Gibraltaru.

Bet365 na zwycięstwo Polski oferuje kurs 1.05, na remis natomiast – 9.20. A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Gibraltaru –   18.00.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz