Powtórka z pierwszej ligi.

Bet365

W poniedziałek czeka na nas ostatnie spotkanie trzeciej kolejki T-Mobile Ekstraklasy. W Łęcznej, na stadionie przy alei Jana Pawła, Górnik będzie podejmował GKS Bełchatów. Oba zespoły rewelacyjnie zainaugurowały rozgrywki ligowe. GKS Bełchatów w dwóch meczach odniósł komplet zwycięstw, a na swoim koncie zgromadził sześć punktów. Natomiast Górnik jak dotąd uzbierał cztery oczka.

  ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Od początku rozgrywek I ligi nic nie wskazywało na awans drużyny Górnika do Ekstraklasy. Podopieczni Jurija Szatałowa bardzo cierpliwe wspinali się jednak w górę tabeli. Ostatecznie udało im się wyprzedzić Dolcan Ząbki i awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. Do zespołu z Łęcznej w tym sezonie dołączyło również kilku nowych graczy. Paweł Buzała i Tomislav Bozić już od początku rozgrywek pokazali, iż bardzo dobrze czują się w drużynie Jurija Szatałowa.

Zupełnie inną drogę do Ekstraklasy miał GKS Bełchatów. „Brunatni” w zasadzie od samego początku liderowali w tabeli pierwszej ligi. Najważniejszym ogniwem drużyny Kamila Kieresia jest duet braci Mak. To właśnie przede wszystkim utalentowani skrzydłowi wprowadzili drużynę Bełchatowa do Ekstraklasy. Po spotkaniach sparingowych nic jednak nie wskazywało na tak dobry start Bełchatowian w sezonie. Drużyna Kamila Kieresia wygrała tylko jeden mecz kontrolny. Faworyta tego spotkania ciężko wskazać. Wydaję się, iż oba zespoły dzięki znakomitej pracy trenerów mają o wiele większy potencjał niż od początku sezonu się spodziewano. Możemy być, więc świadkami bardzo wyrównanej gry i walki na każdym centymetrze boiska.

 

Bet365 na zwycięstwo Górnika oferuje kurs 2.47, nieco więcej na remis – 3.00. Natomiast na to iż w meczu zwycięży GKS Bełchatów – 3.00.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz