Premier League gra na pełnych obrotach

Bet365

Po weekendowych emocjach, Premier League wraca z kolejną dawką ligowych pojedynków. Walka o czołową czwórkę jest bardzo zacięta – kto awansuje, a kto spadnie po zakończeniu 28. kolejki?

Wydarzenia z angielskich boisk zostały rozłożone na dwa dni – wtorek i środę. W pierwszym dniu odbędą się trzy mecze, z których najciekawszy odbędzie na się na St Mary’s Stadium. Święci podejmować będą Crystal Palace, które wygrało ostatnio na wyjeździe z mocnym West Ham’em. Gospodarze złapali małą zadyszkę i po 3 meczach z zaledwie jednym zdobytym punktem spadli na 6. pozycję. W innych pojedynkach wystąpią: Aston Villa – West Brom oraz Hull – Sunderland. Wszystkie startują o 20:45.

 

Kursy na wszystkie mecze Premier League!
 

Następnego dnia rozegrane zostaną pozostałe spotkania. Tutaj emocji powinno być dużo więcej bo i drużyny są z wyższej półki. Lider ze Stamford Bridge jedzie nie niedaleko położony stadion West Ham’u aby tam powalczyć o powiększenie przewagi nad peletonem. Chelsea wydaje się mieć najtrudniejszego rywala spośród innych par, w których znajdują się potencjalni mistrzowie kraju. Mimo to The Blues są faworytem tego meczu. Ciekawie będzie m.in. na White Hart Line gdzie spotkają się drużyny sąsiadujące ze sobą w górnej części tabeli. Goście ze Swansea zajmują 8. lokatę a Koguty jedno wyżej. W pozostałych spotkaniach United zawita na St James’ Park, Arsenal pozostanie w obrębie Londynu aby zmierzyć się z QPR, a City i Liverpool gościć będą drużyny ze strefy spadkowej, odpowiednio Leicester i Burnley.

 

 

W bet365 możesz korzystać z całorocznych promocji np. 100% Bonus piłkarski czy Remis 0:0? Zwrot stawki. Pierwsza z nich dotyczy akumulatorów na Wynik końcowy, Wynik, Obie drużyny strzelą gola dowolnych meczów z najważniejszych europejskich lig i pucharów. Druga dotyczy wszystkich spotkań piłkarskich, a żeby z niej skorzystać należy postawić zakład na Dokładny wynik, Wynik do połowy/koniec meczu lub Scorecast. Jeśli dany mecz zakończy się bezbramkowym remisem otrzymasz zwrot całej stawki.

Bet365 to gwarancja najlepszej oferty na zakłady przedmeczowe, live oraz wybitne promocje. Zapraszamy!

Kursy na wszystkie mecze Premier League!

Tagged With :

Dodaj komentarz