Premier League w pigułce – 15. kolejka

Bet365

We wtorek i środę rozgrywana była 14. kolejka Premier League i w większości meczów faworyci nie zawiedli. Po bardzo krótkiej przerwie, piłkarze wracają na boiska aby powalczyć o kolejne ligowe punkty.

W sobotę, wczesnym popołudniem, Newcastle i Chelsea zainaugurują 15. kolejkę Premier League. Lider tabeli jedzie na północ Anglii aby podtrzymać niesamowitą passę 14 meczów bez ligowej porażki. The Blues zanotowali dotychczas 11 zwycięstw i 3 remisy co pozwala im liderować z 6 punktami przewagi nad drugim Manchesterem City.

Sprawdź ofertę na najbliższe mecze Premier League

Po tym pojedynku rozpocznie się 5 innych (16:00), a w nich zobaczymy m.in.: Arsenal, Liverpool czy Tottenham.

Sobota zakończy się bardzo ciekawym spotkaniem na Etihad Stadium. Obrońca tytułu, Manchester City gości Everton. Gospodarze są w tym momencie na fali, trochę gorzej idzie gościom, którzy nie wygrali od dwóch meczów. Podopieczni Pellegriniego notują zwyżkę formy i dzięki temu odrobili część strat do liderującej Chelsea.

Na niedzielę zaplanowane są dwa inne spotkania. W pierwszym z nich zobaczymy West Ham i Swansea, a tuż po jego zakończeniu Aston Villa będzie gościć ostatnie w tabeli Leicester.

Najciekawszy mecz tej kolejki rozegrany zostanie w poniedziałek, kiedy to na St. Mary’s Stadium pojawi się Manchester United. Czerwone Diabły pną się w górę tabeli. Wygrana przeciwko Southampton gwarantuje im 3. lokatę w tabeli. Tymczasem Święci po fenomenalnym starcie sezonu notują spadek formy. Piłkarze Koeman’a nie potrafią od trzech spotkań wygrać a przyszłość wydaje się tylko ciemniejsza bowiem najbliżsi rywale są z górnej półki.

W bet365 możesz korzystać z całorocznych promocji np. 100% Bonus piłkarski czy Remis 0:0? Zwrot stawki. Pierwsza z nich dotyczy akumulatorów na wynik końcowy dowolnych meczów z najważniejszych europejskich lig i pucharów. Druga dotyczy wszystkich spotkań piłkarskich, a żeby z niej skorzystać należy postawić zakład na Dokładny wynik, Wynik do połowy/koniec meczu lub Scorecast. Jeśli dany mecz zakończy się bezbramkowym remisem otrzymasz zwrot całej stawki.

Bet365 to gwarancja najlepszej oferty na zakłady przedmeczowe, live oraz wybitne promocje. Zapraszamy!

Sprawdź ofertę na najbliższe mecze Premier League

Tagged With :

Dodaj komentarz