Przedsezonowe starcia gigantów w bet365

Bet365

Trwa etap przygotowań do nowego sezonu. Najlepsze kluby świata mierzą się między sobą aby szlifować formę na długie zmagania ligowe i międzynarodowe.

Od piątku do środy w akcji zobaczymy takie zespoły jak Manchester City, Real Madryt, Liverpool, Milan, Inter, Barcelona, Manchester United, PSG czy Chelsea. Większość z tych drużyn rywalizuje w ramach International Champions Cup, dlatego w najbliższym czasie czekają nas bardzo ekscytujące pojedynki.

 

Oglądaj hity tygodnia w bet365!
 

W piątkowe południe będzie można się emocjonować starciem City i Realu. The Citizens mają za sobą już dwa spotkania, które zakończyli zwycięsko, najpierw pokonując Melbourne City 1:0, a następnie w ramach wspomnianego pucharu AS Romę po rzutach karnych. Dobrą wiadomością dla kibiców City jest fakt, że nowy nabytek klubu, Rahim Sterling, już strzela.

Królewscy gorzej weszli w przedsezonowe rozgrywki. Na inaugurację przegrali po rzutach karnych z AS Romą. Fani Realu liczą na natychmiastową poprawę gry swoich ulubieńców pod wodzą Rafy Beniteza. Szansa na rewanż już w jutro o 12:00 polskiego czasu.

 


Pozostałe spotkania będą rozgrywane i dostępne w bet365 zgodnie z tabelką poniżej:

Data Dzień Czas Sport Spotkanie
24-Lip Piątek 12:00 Piłka nożna Manchester City v Real Madrid
24- Lip Piątek 14:45 Piłka nożna Malaysian All Stars v Liverpool
25- Lip Sobota 14:00 Piłka nożna Milan v Internazionale
25- Lip Sobota 22:00 Piłka nożna Barcelona v Manchester United
26- Lip Niedziela 0:00 Piłka nożna PSG v Chelsea
27- Lip Poniedziałek 14:00 Piłka nożna Internazionale v Real Madrid
29- Lip Środa 2:00 Piłka nożna Chelsea v Barcelona

 

W usłudze live bet365 znajdzie się mnóstwo opcji aby cieszyć się nadchodzącymi meczami, w tym możliwość oglądania na żywo wszystkich wspomnianych drużyn.

Oglądaj hity tygodnia w bet365!

Tagged With :

Dodaj komentarz