Rewanże w Capital One Cup na żywo w bet365

Bet365

Pierwsze mecze półfinałowe Capital One Cup już dawno za nami. Czas na rewanże a w nich Liverpool kontra Chelsea i Sheffield United przeciwko Tottenhamowi.

We wtorkowy wieczór na angielska boiska wyjdą tylko dwie drużyny z Premier League. Na Stamford Bridge, podopieczni Jose Mourinho będą chcieli przypieczętować awans do finału tych rozgrywek. W pierwszym meczu na Anfield padł remis 1:1 ale zwycięstwo zdecydowanie należało się piłkarzom z Liverpoolu. Według statystyk The Reds mieli 19 okazji bramkowych przy tylko dwóch The Blue. Wynik 1:1 nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Niewykorzystane szanse na swoim boisku mogą się zemścić na wyjeździe i to Chelsea będzie się cieszyło z awansu.

 

Oglądaj Capital One Cup w bet365!
 

W środę rozegrany zostanie drugi półfinał, a w nim zobaczymy Sheffield United i Tottenham. Tydzień temu przewidywaliśmy, że Tottenham może już w pierwszym meczu rozstrzygnąć losy dwumeczu. Nic takiego nie miało miejsca. Na White Hart Line Koguty wygrały zaledwie 1:0 i wynik jest otwarty. Czy piłkarzom z trzeciego szczebla ligowej hierarchii po raz kolejny uda się sprawić niespodziankę?

 

 

Oba wspomniane mecze będą transmitowane na żywo na stronie bet365. Zachęcamy dołączyć do bet365 aby móc bezpłatnie oglądać bardzo ciekawie zapowiadające się mecze. Zapraszamy!

Oglądaj Capital One Cup w bet365!

Dodaj komentarz