Rosja podejmuje Bułgarię.

Bet365 W niedziele kończy się faza grupowa siatkarskich Mistrzostw Świata. Najciekawsze dzisiejsze spotkanie odbędzie się w Grupie C, tam Rosjanie będą podejmować Bułgarów.

  

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Reprezentacja Rosji do tego spotkania podchodzi z prawie pewnym pierwszym miejscem w grupie. W meczu z Bułgarią wystarczy, iż Sborna wygra tylko dwa sety i tą fazę rozgrywek zakończy na pierwszej pozycji. Jak dotąd Rosjanie prezentowali się bardzo solidnie. Wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania i tylko w meczu z Meksykiem stracili seta. Najjaśniejszą jak dotąd postacią Rosjan jest Dymitry Musersky, który zdobył już dla swojej drużyny ponad 40 punktów. Rosjanie od kilku lat są w czołówce światowej siatkówki. Praktycznie w każdej imprezie plasują się w pierwszej czwórce. Tym razem jednak po wspaniałym zeszłorocznym występie na Mistrzostwach Europy Rosjanie chcą zwyciężyć również i w Polsce. W turnieju o mistrzostwo Starego Kontynentu Rosjanie odnieśli tylko jedną porażkę. Tegoroczna Liga Światowa również zapowiadała się sukcesem Rosjan. Po wspaniałej grze w turnieju kwalifikacyjnym, wszyscy liczyli na sukces również w Final Six. Marzenia Rosji odebrał jednak Iran, który ograł Sborną i jej kosztem awansował do półfinału.

Bułgarzy tegoroczne Mistrzostwa Świata rozpoczęli bardzo udanie. W pierwszym meczu rozgromili Meksyk aż 3-0. Następny mecz zakończył się jednak wielką niespodzianką, Bułgarzy pomimo tego iż byli faworytem to polegli w meczu z Kanadą 3-2. Najlepszym graczem jak dotąd jest Todor Aleksiev , który zdobył już ponad 25 punktów dla swojej drużyny.  Po meczu z Kanadą, Bułgarzy zostali postawieni pod ścianą, ewentualna porażką może pozbawić ich realnych szans w walce o medale. Mecz z Rosją wydaję się więc bardzo ciekawy. Rosjanie na pewno będą chcieli zakończyć fazę grupową z kompletem oczek, Bułgarzy natomiast po porażce z Kanadą muszą wygrać to spotkanie, aby w kolejnej rundzie mieć szansę na awans do półfinału.

 Bet365 na zwycięstwo Rosji oferuje kurs 1.25, a na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Bułgarii-   3.00.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz