Rosjanie podejmują Kanadę.

Bet365

W poniedziałek czekają nas kolejne emocje w siatkarskich Mistrzostwach Świata. Dziś rozgrywki zainauguruję Grupa C, gdzie w najciekawszym meczu Rosja będzie podejmować Kanadę.

  

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Rosjanie od kilku lat są w czołówce światowej siatkówki. Praktycznie w każdej imprezie plasują się w pierwszej czwórce. Tym razem jednak po wspaniałym zeszłorocznym występie na Mistrzostwach Europy Rosjanie chcą zwyciężyć również i w Polsce. W turnieju o mistrzostwo Starego Kontynentu Rosjanie odnieśli tylko jedną porażkę. Na samym początku przegrali bardzo wysoko z Niemcami 3-0. Później każdy kolejny mecz był pokazem lepszej formy Sbornej. Ostatecznie w finale Rosjanie pokonali Włochów i zdobyli złoty medal Mistrzostw Europy. Tegoroczna Liga Światowa również zapowiadała się sukcesem Rosjan. Po wspaniałej grze w turnieju kwalifikacyjnym, wszyscy liczyli na sukces również w Final Six. Marzenia Rosji odebrał jednak Iran, który ograł Sborną i jej kosztem awansował do półfinału.

Kanada ostatnimi czasy coraz głośniej puka do bram siatkarskiego świata. Obecnie reprezentacja Glenna Hoaga stała się drugą siłą Ameryki Północnej. W zeszłorocznych mistrzostwach strefy NORCECA musiała uznać wyższość tylko USA. Dość dobrze Kanada zaprezentowała się również na tegorocznej Lidze Światowej. Tam do pewnego czasu prowadziła zacięty bój z Belgią lecz ostatecznie musiała uznać wyższość europejskiej drużyny i obejść się smakiem awansu do Final Six. Najgroźniejszymi zawodnikami Kanady wydają się być Daniel Lewis i Gavin Schmitt. To oni mają być głównymi motorami napędowymi Kanadyjczyków na turnieju w Polsce.

Faworytem tego spotkania będą bezsprzecznie Rosjanie. Reprezentacja Sbornej jest jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa w całym turnieju i w pierwszym meczu nie powinniśmy być świadkami żadnej niespodzianki.

Bet365 na zwycięstwo Rosji oferuje kurs 1.15, natomiast na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Kanady-  3.50.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz