Ruch w walce o europejskie puchary.

Bet365

W czwartek polskie zespoły będą rozgrywały kolejne spotkania Ligi Europy. W ramach trzeciej rundy eliminacyjnej drużyna Esbjergu będzie podejmowała Ruch Chorzów. Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbrakowym remisem. Żadna z drużyn nie była jednak stroną przeważającą, wydaję się więc iż awans jest sprawą otwartą. 

  ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

W poprzedniej rundzie drużyna z Chorzowa mierzyła się z FC Vaduz. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem polskiego zespołu 3-2. W rewanżu zespół Ruchu zagrał z rozwagą i ze spokojem dowiózł awans, remisując ze zdobywcą Pucharu Liechtensteinu 0-0.  Esbjerg natomiast mierzył się z kazańskim Kairat Ałmaty. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 1-1 i to rewanż miał przesądzić, kto awansuje dalej. Ostatecznie lepszy okazał się duński zespół pokonując u siebie drużynę z Ałmat 1-0.

Ruch Chorzów ostatni raz w Lidze Europy rywalizował dwa sezony temu. Wtenczas drużyna z Chorzowa w ramach trzeciej rundy eliminacji podejmowała Viktorię Pilzno. Zespół z Czech nie pozostawił jednak złudzeń i rozgromił polską drużynę aż 7-0. Działacze Ruchu po odejściu kilku ważnych graczy, starali się załatać straty. Do zespołu z Chorzowa dołączył m.in. młody napastnik Legii Warszawa – Michał Efir. Również i Esbjerg dokonał kilku wzmocnień. Najważniejszym z nich jest przyjście Lasse Rise (Randers FC). Duński napastnik ma pomóc w końcu rozwiązać problemy ofensywne trenera Nielsa Frederiksena. Faworyta tego spotkania ciężko wskazać. Wydaję się jednak, iż na papierze bliżej zwycięstwa będzie Esbjerg. Jeśli jednak Ruch pokaże grę podobną jak w spotkaniu z FC Vaduz to awans będzie sprawą otwartą.

Bet365 na zwycięstwo Esbjergu oferuje kurs 1.62, na remis natomiast – 3.20. A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Ruchu- 5.20.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz