Ruszyła Copa America, na żywo w bet365!

Bet365

Ruszyła kolejna 44. edycja Copa America. Rozgrywany w Chile turniej został wczoraj zainaugurowany meczem gospodarzy z Ekwadorem. Przez niespełna miesiąc trwać będzie walka o trofeum a do rozegrania zostało jeszcze 25 meczów.

Chile (4.50) bardzo dobrze rozpoczęło przygodę z turniejem, od wygranej 2:0 z Ekwadorem. Pozostałe boje będą toczyli z Meksykiem i Boliwią, które zmierzą się ze sobą dzisiaj w nocy o 01:30. Faworytami do wyjścia z grupy są właśnie gospodarze i Meksyk.

 

Copa America czas rozpocząć!
 

Gruba B rozgrywki rozpocznie w sobotę, kiedy to faworyt do zdobycia mistrzostwa – Argentyna (2.75) zmierzy się z Paragwajem. Wicemistrzowie Świata to 14-krotny triumfator tego turnieju, ale ostatni tytuł zdobyli aż 22 lata temu więc posucha na kontynencie amerykańskim trwa już długi czas. Czy Messi po wspaniałych triumfach w Barcelonie pociągnie swój kraj do zwycięstwa w Copa America? Na pewno te plany będzie chciałby pokrzyżować lider obrońców tytułu – Suarez, ale niestety nie zobaczymy go z powodu nałożonej na niego kary. Obie drużyny spotkają się w fazie grupowej 16 czerwca i to spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco. Paragwaj, a tym bardziej Jamajka mają małe szanse na awans, choć warto wspomnieć, że dwie drużyny zajmujące trzecie miejsce również będą grały w ćwierćfinałach.

 

 

Bardzo ciekawie będzie w ostatniej grupie gdzie znajdują się: Brazylia (4.50), Kolumbia 7.00, Wenezuela i Peru. Kolejność nie jest przypadkowa bowiem w takim szyku ocenia się szanse poszczególnych drużyn. Pierwsze mecze w grupie C rozpoczną się w niedzielę – Kolumbia zagra z Wenezuelą a Brazylia z Peru. Bezpośrednie starcie między faworytami odbędzie w drugiej kolejce czyli 17 czerwca.

Futbol w Ameryce Południowej różni się od tego europejskiego. Jest ofensywny, efektowny – po prostu radosny i warto go oglądać. I tu przychodzi nam na pomoc bet365, który oferuje darmową transmisje każdego meczu w Copa America. Dołącz do bet365 i ciesz się możliwością oglądania meczów na żywo!

W bet365 możesz korzystać z całorocznych promocji np. Remis 0:0? Zwrot stawki, która dotyczy wszystkich spotkań piłkarskich, a żeby z niej skorzystać należy postawić zakład na Dokładny wynik, Wynik do połowy/koniec meczu lub Scorecast. Jeśli dany mecz zakończy się bezbramkowym remisem otrzymasz zwrot całej stawki.

Bet365 to gwarancja najlepszej oferty na zakłady przedmeczowe, live oraz wybitne promocje. Zapraszamy!

Copa America czas rozpocząć!

Tagged With :

Dodaj komentarz