Sevilla – Dnipro w finale Ligi Europy

Bet365

Za niespełna 24 godziny poznamy nowego lub kolejny raz z rzędu tego samego mistrza Ligi Europy. Sevilla broni tytułu wywalczonego w Turynie, a Dnipro wystąpi w finale po raz pierwszy.

Dla klubu z Ukrainy występ w finale to nie lada osiągnięcie. Do tej pory, najlepszym rezultatem Dnipro na arenie międzynarodowej był ćwierćfinał w sezonie 84/85 i 89/90 w dawnym Pucharze Europy. Spotkanie na Stadionie Narodowym to okazja na zapisanie pięknej karty w historii klubu.

 

Kursy na finał Ligi Europy!
 

Sevilla to weteran rozgrywek europejskich, ze szczególnym uwielbieniem dla Ligi Europy. Hiszpanie zdobywali ten tytuł już trzykrotnie, a kolejne zwycięstwo da im samodzielne liderowanie jako najbardziej utytułowany klub w tych rozgrywkach. Dodatkowo klub z Andaluzji broni Pucharu zdobytego w zeszłym sezonie po zwycięstwie w karnych nad Benficą.

 

 

Obie drużyny staną na przeciwko siebie po raz pierwszy w historii. Zdecydowanym faworytem meczu jest Sevilla, która jest bardziej doświadczona na arenie międzynarodowej. Spodziewamy się również, że będzie miała większe wsparcie od widowni bowiem w szeregach klubu z Hiszpanii występuje Grzegorz Krychowiak.

Mecz rozegrany zostanie dzisiaj o godzinie 20:45, a linki do tego spotkania można znaleźć tutaj.

W bet365 możesz korzystać z całorocznych promocji np. 100% Bonus piłkarski czy Remis 0:0? Zwrot stawki. Pierwsza z nich dotyczy akumulatorów na Wynik końcowy, Wynik, Obie drużyny strzelą gola dowolnych meczów z najważniejszych europejskich lig i pucharów. Druga dotyczy wszystkich spotkań piłkarskich, a żeby z niej skorzystać należy postawić zakład na Dokładny wynik, Wynik do połowy/koniec meczu lub Scorecast. Jeśli dany mecz zakończy się bezbramkowym remisem otrzymasz zwrot całej stawki.

Bet365 to gwarancja najlepszej oferty na zakłady przedmeczowe, live oraz wybitne promocje. Zapraszamy!

Kursy na finał Ligi Europy!

Tagged With :

Dodaj komentarz