Siatkarska Liga Europy : Macedonia – Czarnogóra

Bet365

W czwartek czekają na nas emocje w siatkarskiej Lidze Europejskiej. Zawody te są drugim najważniejszym rangą turniejem, zaraz po Lidze Światowej. O 20:00 w Skopje odbędzie się pojedynek fazy Play-Off pomiędzy Macedonią i Czarnogórą.

ZOBACZ OFERTĘ BET365 
 

Zwycięzca tego spotkania będzie miał szansę powalczyć o awans do tzw. ?elity?. Reprezentacja Czarnogóry zajęła pierwsze miejsce w Grupie A, natomiast gospodarze awansowali z Grupy B ostatecznie plasując się na  drugiej pozycje, zaraz za Słowenią. Ciekawie wyglądają kursy na to spotkanie.  Za zwycięstwo zdecydowanie lepszej reprezentacji Czarnogóry Bet365 oferuje kurs 2.50.

Za zespołem Veselina Vukovića przemawia wiele czynników. Czarnogórcy są w znakomitej formie, w fazie grupowej przegrali tylko dwa spotkania. W dodatku dużo wyżej plasują się w rankingu FIVB niż Macedonia. W swojej kadrze posiadają również jednego z najlepszych przyjmujących włoskiej Serie A – Sase Starovicia.  Spotkanie to na pewno będzie obfitowało w niesamowitą walkę z obu stron. Myślę jednak, że Czarnogóra ostatecznie pokona gospodarzy i awansuję do finału Play-Off.

Typy:

Wygrana Czarnogóry – 2.50   (Bet365)

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz