Siatkarskie MŚ : Brazylia – Niemcy

Bet365

Dziś czekają nas kolejne spotkania Mistrzostw Świata 2014. Najciekawsze spotkanie odbędzie się w Grupie B gdzie Brazylia będzie podejmowała Niemców.

  

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Brazylijczycy to w ostatnich latach absolutny top światowej siatkówki. Reprezentacja Canarinhos meldowała się ostatnimi czasy w finałach niemal każdej imprezy. Drużyna z Ameryki Południowej na obecnym turnieju będzie również bronić tytułu Mistrzów Świata. Kadra Brazylii jest bardzo mocna, a część graczy została doceniona podczas tegorocznej Ligi Światowej. Tam indywidualnymi nagrodami zostali wyróżnieni : Lucarelli, Saatkamp oraz Wallace de Souza. Właśnie te rozgrywki były głównym sprawdzianem przed Mistrzostwami Świata w Polsce. W nich pomimo początkowych problemów, ostatecznie kosztem Polaków, Brazylijczycy awansowali do Final Six. Tam doszli aż do samego finału. Pogromcami Brazylii stały się jednak Stany Zjednoczone, które pokonały drużynę z Ameryki Południowej 3-0.

Reprezentacja Niemiec na poprzednich mistrzostwach osiągnęła dość duży sukces. Nasi zachodni sąsiedzi uplasowali się na ósmym miejscu co w kraju odebrano jako bardzo dobry wynik. W tegorocznej Lidze Światowej prezentowali się jednak bardzo mizernie. W grupie eliminacyjnej zajęli dopiero trzecie miejsce, a mierzyli się z Francją, Japonią oraz Argentyną. . Najgroźniejszą bronią Niemców będzie na pewno Georg Grozer. Atakujący naszych zachodnich sąsiadów przez wiele lat brylował na boiskach polskiej ligi w koszulce Asseco Resovii. W ostatnim sezonie przeniósł się jednak do włoskiej Serie A. Brazylijczycy muszą być szczególnie czujni gdyż Grozer w pojedynkę potrafi przesądzić o losach spotkania.

Faworytem tego spotkania będą oczywiście Brazylijczycy. Zespół Canarinhos ma w tym roku bardzo mocną kadrę i obok Amerykanów i Rosjan jest głównym kandydatem do zdobycia tytułu. Brazylia na pewno od początku będzie chciała potwierdzić swoją formę.

Bet365 na zwycięstwo Brazylii oferuje kurs 1.20, natomiast na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Niemców-  3.50.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz