Siatkarskie MŚ : Francja – Niemcy

Bet365We wtorek odbędą się kolejne spotkania siatkarskich Mistrzostw Świata. W grupie H, Niemcy będą podejmować Francuzów.

Siatkarskie Mistrzostwa Świata. :
Niemcy – Francja

 

Francja

Niesamowita forma podczas mundialu.

Nic nie wskazywało na to iż Francuzi będą mogli włączyć się do walki o medale na tegorocznym mundialu. Trafiając do grupy z Włochami, Iranem i USA reprezentacja Trójkolorowych była raczej skazywana na pożarcie. Francuzi jednak niespodziewanie na tych mistrzostwach prezentują wysoką formę i wydaję się, że awans do kolejnej fazy nie był ich ostatnim słowem.

Łatwa grupa.

Różnica poziomów w Grupie G i H jest kolosalna. Prawdopodobnie gdyby reprezentacja Trójkolorowych zastąpiła jeden z zespołów z sąsiedniej grupy byłaby skazywana na porażkę. Francji jednak ogromnie się poszczęściło, trafiając do grupy z Iranem i Niemcami, Trójkolorowi są głównymi faworytami do awansu.

Brak gwiazd.

Kadra reprezentacji Francji jest bardzo wyrównana lecz brakuję w niej prawdziwego lidera. Nie ma tam siatkarza, który w skali światowej mógłby popisać się takimi sukcesami jak Muserski czy Lotman. Z jednej strony wyrównany skład może być dużym plusem, jednak gdy Francuzi zaczną mierzyć się z mocniejszymi rywalami, brak lidera może być prawdziwym problemem.

 


Niemcy

Bardzo dobra forma Niemców.

Niemcy  od początku mundialu prezentują bardzo dobrą formę. Jak dotąd przegrali tylko raz z Brazylią i Rosją. Reszta spotkań zakończyła się pewną wygraną naszych zachodnich sąsiadów. Wydaję się, że Niemcy  grając w dość słabej grupie przy  odrobinie szczęścia mogą pokusić się o awans do półfinałów.

Fantastyczny Grozer.

Główna postać reprezentacji Niemiec ewidentnie jest w formie. Georg Grozer ciągnie swoją drużynę od początku mundialu. Szczególnie wpływ atakującego było widać w meczu z Finlandią, Grozer wtedy nie zagrał, a Niemcy bardzo męczyli się w ataku i wygrali dopiero po tie-breaku.

Szczyt osiągnięty.

Już awans do tej fazy rozgrywek jest ogromnym sukcesem niemieckiej siatkówki. Nawet jeśli Niemcom się poszczęści i awansują do półfinałów to szansę na medal będą minimalne. Wydaję się, że nasi zachodni sąsiedzi swój limit szczęścia już wykorzystali i pierwsza szóstka będzie dla nich końcem turnieju.

 

Faworytem tego spotkania ciężko wskazać. Jak dotąd jednak z nieco więcej sprawdzianów przeszła reprezentacja Francji i to oni będą bliżej zwycięstwa.

Bet365 na zwycięstwo Francji oferuje kurs 1.75, a na to iż zwycięży drużyna Niemiec –  2.15.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz