Sobotni finał Pucharu FA

Bet365

Sobota to dzień z krajowymi pucharami. Jednym z nich będzie finał FA Cup, w którym zmierzą się Arsenal Londyn i Aston Villa.

O 18:30, na Wembley, rozbrzmi pierwszy gwizdek rozpoczynający bardzo interesujące starcie. Zdobywcy pucharu z zeszłego roku mają szansę na obronę tytułu, jednak The Villans na pewno nie ułatwią im tego. Piłkarze z Birmingham wyeliminowali w półfinale Liverpool niszcząc przy okazji marzenia Gerrarda na radosne pożegnanie z The Reds. Kanonierzy bardzo długo męczyli się z Reading, które pokonali dopiero po dogrywce dzięki bramce strzelonej przez Sancheza.

 

Kursy na finał Pucharu FA!
 

Finał FA Cup jest zazwyczaj niezmiernie ciekawym widowiskiem. Potencjalna ofiara, skazywana na pożarcie przez jednego z gigantów angielskiej piłki, często stawia taki opór, że faworyt jest w szoku i przegrywa. Tak było dwa lata temu, kiedy Wigan ograło Manchester City 1:0. Rok temu również było blisko sensacji bowiem Hull po 8 minutach gry wygrywało już 2:0. Kanonierzy jednak zebrali się w sobie i zdołali wyrównać przed gwizdkiem kończącym regulaminowy czas gry. Spektakularny „comeback” przypieczętował Ramsey golem w dogrywce zapewniającym tytuł.

 

 

Rywalizujące dzisiaj ekipy, w lidze znajdują się na dwóch przeciwległych biegunach. Arsenal zakończył sezon na 3. miejscu (o dziwno nie na 4.!), a The Villans na 17. – ostatnim niespadkowym. Historia pojedynków bezpośrednich również faworyzuje graczy z Londynu. Kanonierzy wygrali trzy ostatnie pojedynki strzelając aż 10 bramek przy zaledwie jednej straconej. Aston Villa będzie musiała się zaprezentować tak jak 17 sierpnia 2013 roku, kiedy to ostatni raz pokonała podopiecznych Wengera. Kurs na Arsenal to 1.53, na remis – 4.50, a na zwycięstwo Aston Villi wynosi 6.50.

Mecz rozegrany zostanie dzisiaj o godzinie 18:30, a linki do tego spotkania można znaleźć tutaj.

W bet365 możesz korzystać z całorocznych promocji np. 100% Bonus piłkarski czy Remis 0:0? Zwrot stawki. Pierwsza z nich dotyczy akumulatorów na Wynik końcowy, Wynik, Obie drużyny strzelą gola dowolnych meczów z najważniejszych europejskich lig i pucharów. Druga dotyczy wszystkich spotkań piłkarskich, a żeby z niej skorzystać należy postawić zakład na Dokładny wynik, Wynik do połowy/koniec meczu lub Scorecast. Jeśli dany mecz zakończy się bezbramkowym remisem otrzymasz zwrot całej stawki.

Bet365 to gwarancja najlepszej oferty na zakłady przedmeczowe, live oraz wybitne promocje. Zapraszamy!

Kursy na finał Pucharu FA!

Tagged With :

Dodaj komentarz