Spotkania towarzyskie w bet365

Bet365

Dzisiejsze spotkania towarzyskie zapowiadają się niebywale interesująco. Mimo że to tylko sparingi to zagrania, akcje i gole będą na najwyższym poziomie.

Jednocześnie na trzech stadionach odbędą się trzy niesamowite spotkania. Na Old Trafford dojdzie do starcia dwóch najlepszych piłkarzy świata. Cristiano Ronaldo wraca na stare śmieci w Manchesterze aby wraz z Portugalią pokonać Argentynę, której przewodzi Leo Messi. W tym samym czasie rozpocznie się inna fantastyczna konfrontacja – Hiszpania podejmuje Mistrzów Świata, Niemców. Obie drużyny nie są w najwyższej formie ale mecz z pewnością będzie pokazem dobrego futbolu.

O 21:00 startuje najdłuższa rywalizacja w światowej piłce nożnej. Spotkanie numer 112 pomiędzy Szkocją a Anglią to gwarancja wielkich emocji. Pierwszy mecz pomiędzy Brytyjskimi potęgami sięga aż do roku 1872. Natomiast w ostatnim starciu górą byli Synowie Albionu, pokonując podopiecznych Gordona Strachana 3:2. Szkoci mają chęć zrewanżować się i wyrównać rachunki pomiędzy obiema reprezentacjami.

W bet365 możesz korzystać również z całorocznych promocji np. 100% Bonus piłkarski czy Remis 0:0? Zwrot stawki. Pierwsza dotyczy akumulatorów na wynik końcowy dowolnych meczów z najważniejszych europejskich lig i pucharów. Druga dotyczy wszystkich spotkań piłkarskich, a żeby z niej skorzystać należy postawić zakład na Dokładny wynik, Wynik do połowy/koniec meczu lub Scorecast. Jeśli dany mecz zakończy się bezbramkowym remisem otrzymasz zwrot całej stawki.

Bet365 to gwarancja najlepszej oferty na zakłady przedmeczowe, live oraz wybitne promocje. Zapraszamy!

Sprawdź kursy na wybitne mecze towarzyskie w bet365

Tagged With :

Dodaj komentarz