Środowe rewanże w Lidze Mistrzów

Bet365

W dwóch wczorajszych meczach Ligi Mistrzów padło aż 11 bramek. Czy w środowych pojedynkach również będzie czym nacieszyć oczy?

Mecze rewanżowe niemal rozpoczęły się od mega sensacji. Królewscy wypadli słabo nawet na tle drużyny z Gelsenkirchen i ledwo awansowali do następnej rundy. W dzisiejszych meczach najdalej od promocji wydaje się być Szachtar, któremu przyjdzie się zmierzyć z Bawarczykami. W innej parze awans którejkolwiek drużyny nie powinien być sensacją, ponieważ są to dwie wielkie marki – Chelsea Lodnyn i PSG.

 

Rewanże w Lidze Mistrzów!
 

Bayern po słabym początku roku wrócił już na właściwe tory i wygrywa mecz za meczem. Na niemieckich boiskach wygrał ostatnie 6 spotkań strzelając aż 25 bramek a tracąc zaledwie dwie. W międzyczasie tylko Szachtar nie uległ podopiecznym Guardioli. Remis 0:0 to całkiem korzystny wynik dla drużyny z Doniecka. Każda bramka strzelona na Allianz Arena zmusza gospodarzy do strzelenia o jednego gola więcej. Po wtorkowych wydarzeniach śmiało można wierzyć w niespodziankę.

W drugim spotkaniu dojdzie do starcia gigantów – Chelsea podejmuje PSG. Pierwszy mecz jeszcze nic nie wyjaśnił chociaż wynik 1:1 to rezultat faworyzujący dzisiejszych gospodarzy. Obie drużyny już dawno nie zaznały goryczy porażki więc pojedynek powinien oscylować w okolicach remisu, kwestia jak wysoki to remis będzie. Można się również spodziewać takiego wyniku jak przed dwoma tygodniami co będzie oznaczało dogrywkę i kolejne, wielkie emocje. Podopieczni Mourinho pokazali już rok temu, że atut własnego boiska stwarza korzystne warunki do awansu. Jak będzie tym razem? Oba mecze startują o 20:45.

 

 

W bet365 możesz korzystać z całorocznych promocji np. 100% Bonus piłkarski czy Remis 0:0? Zwrot stawki. Pierwsza z nich dotyczy akumulatorów na Wynik końcowy, Wynik, Obie drużyny strzelą gola dowolnych meczów z najważniejszych europejskich lig i pucharów. Druga dotyczy wszystkich spotkań piłkarskich, a żeby z niej skorzystać należy postawić zakład na Dokładny wynik, Wynik do połowy/koniec meczu lub Scorecast. Jeśli dany mecz zakończy się bezbramkowym remisem otrzymasz zwrot całej stawki.

Bet365 to gwarancja najlepszej oferty na zakłady przedmeczowe, live oraz wybitne promocje. Zapraszamy!

Rewanże w Lidze Mistrzów!

Tagged With :

Dodaj komentarz