Świetne transmisje live od bet365!

yuiu

Aktualnie nie brakuje atrakcji w świecie sportu. Kibice mogą śledzić masę dyscyplin, w których rozgrywane są aktualnie zawody. To nie tylko piłka nożna, ligi europejski i puchary, ale też sporty indywidualne, sporty zimowe i inne gry zespołowe poza futbolem. Bukmacher bet365 nie zapomina o swoich typerach i dla użytkowników przygotował świetne transmisje na żywo.

Kibice piłkarscy mogą liczyć na szczególnie dużo przekazów. Najciekawiej zapowiadają się spotkania w Pucharze Anglii oraz mecze Pucharu Króla w Hiszpanii. Dostęp do transmisji na żywo dostępny jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników strony bet365.com.

ZAREJESTRUJ SIĘ I OGLĄDAJ SPORT NA ŻYWO!

Dziś na kanale bet365 będzie można obejrzeć między innymi mecze EHF Euro 2016, gdzie zagrają również polscy szczypiorniści. Mecz z Francją rozpocznie się o 20:30 a obejrzeć będziecie go mogli pod TYM LINKEM.

O 20:45 rozpoczną się z kolei emocje w Pucharze Anglii. Naprzeciw siebie staną Bristol City i West Bromwich. Zaledwie kwadrans później rusza z kolei pojedynek PSG z Tuluzą.

W kolejnych dniach na stronie bet365.com znajdziecie przekaz na żywo między innymi z Australian Open, z hokejowej ligi NHL, z NBA, kolejne starcia piłkarzy ręcznych na Euro, koszykówkę europejską, siatkówkę z wielu lig – również polskich.

ZAREJESTRUJ SIĘ I OGLĄDAJ SPORT NA ŻYWO!

Tagged With :

Dodaj komentarz