Typuj kolejne mecze Mundialu w bet365!

Bet365Ofeta Na Mistrzostwa Świata w bet365.

Pierwsza runda fazy grupowej kończy się i wszystkie drużyny są blisko swojego drugiego pojedynku w Mistrzostwach Świata. W tym tygodniu możemy zobaczyć trochę ekscytujących meczów Mundialu.

Najbardziej emocjonująco zapowiada się mecz w grupie D, gdzie Anglia zmierzy się z Urugwajem. Roy Hodgson ma nadzieję, że jego drużyna będzie miała dość sił by przeciwstawić się kolejnemu zespołowi.

Już teraz zarejestruj się w bet365 i sprawdź bonusy

 

Inne atrakcyjne spotkania to Brazylia grająca z Meksykiem, obrońcy tyułu Hiszpanie podejmujący reprezentację Chile oraz w grupie G mecz: Niemcy kontra Ghana.

Żeby wyciągnąć jak najwięcej z boisk Mundialu, bet365 zwiększył swoją ofertę „Nie ma bramek? Zwrot” na wszystkie mecze Mistrzostw na zakłady strzelca, pierwszego strzelca, ostatniego strzelca i oczywiście na zakłady dokładnych wyników, wyników do przerwy/końcowych oraz rynki Scorecast. Postaw zakład przed meczem na którykolwiek z wspomnianych wyżej zakładów i jeśli okaże się, że mecz zakończy się wynikiem 0-0, bet365 zwróci przegrane zakłady!

To nie wszystko! Z ofertą „Rzuty karne w MŚ? Zwrot”, jeśli postawisz zakład na końcową klasyfikację tegorocznego Mundialu i Twoja drużyna odpadnie po karnych, bet365 zwróci Twój przegrany zakład. Dotyczy to wszystkich zakładów wygrana i wygrana/miejsce. Znając te promocje każdy może być spokojny o swoje typy i nie musi się martwić, że jego drużyna odpadnie po rzutach karnych!

Z szeroką gamą przedmeczowych i meczowych zakładów oraz z wieloma ofertami, bet365 jest najlepszym miejscem na typowanie Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii.

Typuj mundial 2014 w bet365

 

Tagged With :

Dodaj komentarz