Typy na mecze: Belgia – Korea Płd. i Algieria – Rosja

Bet365

Kolejny dzień, kolejne mecze Mistrzostw Świata. Dziś ostatnią kolejkę rozegrają drużyny z grupy H: Belgia – Korea Płd. oraz Algieria – Rosja.

ZOBACZ OFERTĘ BET365 NA MŚ W BRAZYLII

Korea Południowa – Belgia

W teorii obie drużyny mają o co walczyć. W praktyce jednak, Belgia ma zapewniony awans do kolejnej fazy, a Korea ze względu na swój stosunek bramkowy ma to tylko matematyczne szansę. Belgowie choć od początku zaliczyli dwa zwycięstwa swoją grą nie porywa. Drużyna Marca Wilmotsa opiera się tylko na indywidualnościach i dotychczas to skrzydłowi Hazard czy Martens były największą siłą napędową reprezentacji. Korea natomiast nie zagrała jeszcze żadnego dobrego meczu na Mistrzostwach Świata. Słabo spisująca się obrona to chyba największa bolączka trenera Azjatów. Do tego dodajmy brak pomysłu na grę i jakiejkolwiek indywidualności. Zdrowy rozsądek podpowiada nam więc iż Hazard i spółka powinni bez problemu poradzić sobie ze słabą Korea i przypieczętować awans z pierwszego miejsca.

Typy:

Wygrana Belgii – 1.80 (Bet365)

Handicap Belgia (-1) – 3.00 (Bet365)

TYPUJ MUNDIAL W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Algieria – Rosja

Kolejna niespodzianka Mistrzostw Świata – Algeria. Drużyna która pokazała już swoją siłę w defensywie (mecz z Belgią) i ofensywie (4 bramki z Koreą). Szybko i zespołowo grająca drużyna z Afryki nawet w przypadku awansu może mocno napsuć krwi swojemu rywalowi w 1/8 finału. Przeciw nim Rosjanie, zespół który sprawia wrażenie wypalonego. Brak pomysłu na grę oraz brak lidera to wszystko przełożyło się słabe wyniki podopiecznych Fabio Capello. Jeśli doświadczeni gracze jak Kerzhakov czy Zhirkov nie zaczną brać na siebie odpowiedzialności, to Rosjanie będą mieli ogromne problemy z afrykańską drużyną. Algieria na pewno rozpocznie to spotkanie podobnie jak w meczu z Belgią. Będą nastawieni na kontrataki oraz przede wszystkim przerywanie akcji rywali więc nie powinniśmy się tutaj spodziewać się wielu bramek.

Typy:

Wygrana Algierii (remis=zwrot) – 2.37 (Bet365)

Poniżej 2,5 gola (Under 2,5) – 1.75 (Bet365)

SPRAWDŹ OFERTĘ BET365 I TYPUJ MŚ


Tagged With :

Dodaj komentarz