Typy na mecze: Portugalia – Ghana i Niemcy – USA

Bet365

Kolejny dzień, kolejne mecze Mistrzostw Świata. Dziś ostatnią kolejkę rozegra Grupa G, która jak na razie przynosiła nam ogromne niespodzianki. Pod lupę weźmiemy dwa spotkania: USA – Niemcy oraz Portugalia – Ghana.

ZOBACZ OFERTĘ BET365 NA MŚ W BRAZYLII

USA – Niemcy

Przed Mistrzostwami powiedzielibyśmy iż będzie to pożegnalny mecz Amerykanów na mundialu. Zawodnicy Jurgena Klimsmana pokazali jednak jak bardzo mylilibyśmy się. Niesamowita dyscyplina i konsekwencja graczy USA sprawiły, że dziś wystarczy im remis aby awansować do 1/8 finału. Niemcy na mistrzostwach pokazały już dwa oblicza. Najpierw perfekcyjna maszyna Joachima Loewa rozgromiła Portugalię aż 4-0 lecz w kolejnym meczu coś się w niej zacięło i Niemcy mieli ogromne problemy w meczu przeciwko Ghanie. Obie drużyny zadowolą się remisem w tym spotkaniu, więc patrząc na świetne zorganizowaną defensywę Amerykanów, nie powinniśmy być świadkami gradu bramek. Niemcy ze względu na swój stosunek bramkowy również mając prawie pewny awans z grupy nie będą mocno forsować tempa, ze spokojem będą starać się zdobyć bramkę i kontrolować przebieg spotkania.

Typy:

Poniżej 2,5 bramki [Under 2,5] – 2.00 (Bet365)

Wygrana Niemców – 1.70 (Bet365)

TYPUJ MUNDIAL W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Portugalia – Ghana

Obie drużyny pewnie nie tak wyobrażały sobie ostatnią kolejkę fazy grupowej. Po odpowiednio porażce Ghany i remisie Portugali z reprezentacją USA ich sytuacja w grupie mocno się skomplikowała. Aby awansować dalej obie drużyny trzymają kciuki za reprezentacje Niemiec, która musi pokonać Amerykanów. Dalej wszystko mają w swoich rękach, a w zasadzie nogach. W ostatecznym rozrachunku na pewno będą liczyć się bramki. Po porażce Portugali 0-4 z Niemcami, w lepszej sytuacji są Ghańczycy, którym może wystarczyć nawet wygrana 1-0. Drużyna z Półwyspu Iberyjskiego potrzebowała by dużo wyższego zwycięstwa aby liczyć się w dalszej grze. Obie drużyny muszą więc od samego początku mocno zaatakować. Pod dużym znakiem zapytania stoi też forma Cristiano Ronaldo, motoru napędowego Portugalii. W pierwszych dwóch meczach prócz asysty i kilku sztuczek technicznych nic nie wniósł do gry swojej reprezentacji. Pomimo tego w meczu powinniśmy zobaczyć ogromną walkę oraz wiele bramek z jednej i drugiej strony. Patrząc na bramki kadrowe Portugalii oraz dotychczasową grę obydwu drużyn, na papierze na pewno to drużyna Ghany jest bliższa zwycięstwa.

Typy:

Powyżej 3,5 bramki [Over 3,5] – 2.25 (Bet365)

Wygrana Ghany bez remisu – 2.50 (Bet365)

Obie drużyny strzelą bramkę – 1.50 (Bet365)

SPRAWDŹ OFERTĘ BET365 I TYPUJ MŚ


Tagged With :

Dodaj komentarz