Typy na sobotę: Rusza Weekend Gwiazd w NBA!

RooneyW USA startuje dziś w nocy Weekend Gwiazd ligi NBA. To o tym wydarzeniu będą grzmiały media przez najbliższe dnia. My analizujemy jednak również najbliższe mecze siatkarskiej PlusLigi: ZAKSA –  Effector i PGE Skra – Lotos Trefl. Zaglądamy także do Premier League, gdzie Manchester United zagra z Sunderlandem na Stadium of Light.

TYPUJ MECZE W BET365 I ODBIERZ BONUS

Lotos Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów (13.02.2016 r. – 14:45)

PGE Skra rozpoczęła sezon trochę słabiej, niż wygląda ich aktualna forma. W tym momencie wydaje się, że bełchatowianie grają na poziomie, który osiągalny jest tylko dla ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Druga w lidze Skra w ostatnim meczu pokonała trzecią siłę ligi, Asseco Resovię Rzeszów 3-2.

Teraz na ich drodze staje zespół z Trójmiasta, który w PlusLidze zajmuje miejsce czwarte. Bardzo możliwe, że przewagą gdańszczan będzie fakt, że ich ostatni pojedynek był dużo łatwiejszy od starcia Skry z Resovią. Dwa dni temu Lotos wygrał 3-1 z AZS-em Częstochowa i do jutrzejszego pojedynku podejdzie bardziej wypoczęty.

Statystycznie drużyny wypadają podobnie, choć minimalną przewagę w ataku, blokach i zagrywkach mają bełchatowianie. Lotos Trefl Gdańsk dominuje jednak w skuteczności przyjęcia zagrywki, gdzie gra na poziomie 42%, przy zaledwie 33% PGE Skry.

Faworytem do wygrania meczu jest PGE Skra Bełchatów, ale będzie to raczej wyrównany pojedynek, w którym warto postawić konkretny wynik.

Kurs bet365: 3.00 na Lotos Trefl Gdańsk i 1.36 na Skrę Bełchatów.

Mój typ: Wynik 3-2 dla Skry Bełchatów – kurs 4.75.

 

Sunderland AFC – Manchester United (13.02.2016 r. – 13:45)

To powinien być jednostronny pojedynek, jednak problemy Manchesteru United w tym sezonie mogą zmienić jego przebieg. Louis van Gaal ma wciąż ogromne problemy z prowadzeniem drużyn, zespół rozmawia z Jose Mourinho o posadzie trenera, van Gaal zaprzecza i mówi, że w United jest wszystko w porządku.

Wygląda to trochę jak kiepska komedia i całe to zamieszanie wokół Czerwonych Diabłów może nie wyjść im na korzyść na boisku. Nawet pomimo tego, że na stadionie Sunderlandu, czyli Stadium of Light nie przegrali żadnego meczu w ostatnich latach.

Mimo wszystko, Sunderland to wciąż przedostatnia drużyna w całej 20-zespołowej Premier League, która ma ponad 2 razy mniej punktów od Manchesteru United. Chociażby ten fakt przemawia tak mocno, że inne statystyki i „afery” nie powinny mieć tutaj żadnego znaczenia.

Kurs bet365: 5.25 na Sunderland, 3.75 na remis i 1.75 na Manchester United.

Mój typ: Wygrana Manchesteru United.

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Effector Kielce (13.02.2016 r. – 17:00)

Zespół z Kędzierzyna-Koźle, to siła, która wydaje się nie do pokonania. Podobnie było jednak na początku sezonu z Asseco Resovią. Teraz rzeszowianie zajmują trzecią pozycję w lidze.

Trudno jednak wyobrazić sobie, że zajmujący 11. pozycję w lidze Effector Kielce pokona najsilniejszy zespół w lidze. ZAKSA jest lepsza od swojego rywala prawie pod każdym względem. Liderzy tabeli przyjmują piłkę na poziomie 46%, kiedy Effector robi to ze skutecznością 38%. W ataku różnica jest jeszcze większa, a w blokach ZAKSA zalicza 2,71 bloku na set, przy niecałych dwóch ekipy z Kielc.

Faworyt może być tu więc tylko jeden i jest nim ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Kurs bet365: 1.02 na ZAKSę Kędzierzyn-Koźle i 11.0 na Effector Kielce.

Mój typ: Wygrana ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

 

World All-Stars – USA All-Stars (13.02.2016 r. – 03:00)

Mecz w trakcie Weekendu Gwiazd w NBA. Naprzeciw siebie staną drużyny reprezentujące USA i Resztę Świata. W skład ekip wchodzić będą tylko najlepsi zawodnicy, którzy są w trakcie swojego pierwszego lub drugiego sezonu w lidze.

Rok temu zwyciężył skład World Team i patrząc jakie nazwiska dołączyły w tym roku do jego składu, można śmiało przypuszczać, że zespół znowu będzie walczył o wygraną. Naturalnie, faworytami są Amerykanie, ale w ostatnich latach koszykówka na świecie poszła bardzo do przodu i w tej chwili gwiazdy zebrane z całego globu nie mają problemu, aby zdominować USA.

Uważam, że zespół reszty świata do wygranej poprowadzi Kanadyjczyk – Andrew Wiggins.

Kurs bet365: 3.10 na World Team i 1.40 na Team USA.

Mój typ: Wygrana World Team.

TYPUJ MECZE W BET365 I ODBIERZ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz