Typy na spotkania Ligi Światowej (Grupa B i C)

Bet365

Dzień przerwy w Mistrzostwach Świata przeznaczymy na przyjrzeniu się bliżej Lidze Światowej. Pod lupę weźmiemy dziś spotkania grupa A i B czyli tzw. elit oraz grupy C tzw. kwalifikacyjnej.

ZOBACZ OFERTĘ BET365 NA LIGĘ ŚWIATOWĄ
 

Grupa B :

Serbia – Bułgaria

Spotkanie to istotne jest tylko dla Serbii, gdyż po ostatnich porażkach Bułgarzy utracili już szanse na awans do turnieju finałowego. Dodając do tego, że spotkanie rozgrywane jest w Belgradzie, nie można tutaj inaczej typować jak na zwycięstwo Serbów. Zawodnicy Igora Kolakovića od początku grają dość szybką i prostą siatkówkę, chociaż może w rewelacyjnej formie nie są, udało im się pokonać dwa razy Bułgarów i bez problemów powinni powtórzyć ten wyczyn. Reprezentacja Camillo Placiego od początku zawodzi w turnieju kwalifikacyjnym, w ośmiu spotkaniach udało im się odnieść tylko jedno zwycięstwo. Liderzy Bułgarów nie są w stanie tak jak kiedyś wziąć na swoje barki całej gry reprezentacji, zawodnicy popełniają wiele prostych błędów co przekłada się na słabe wyniki drużyny. Reasumując Serbowie nie powinny mieć problemów z ograniem reprezentacji Bułgarii, jeśli chcą awansować do fazy pucharowej muszą zakończyć spotkanie w 4 setach i zainkasować trzy punkty.

Typy:

Handicap setowy Serbia (-1,5) – 1.50  (Bet365)

TYPUJ LIGE ŚWIATOWĄ W BET365 I ZGARNIJ BONUS
Grupa C :

Belgia – Australia

Przedostania kolejka grupy kwalifikacyjnej, w grze liczy się już tylko Belgia i Kanada. Ten mecz jest dla Belgów bardzo istotny, jeśli chcą utrzymać przewagę bezwzględnie muszą pokonać reprezentacje Australii. Reprezentacja „Kangurów” prezentuję się jak dotąd przeciętnie, wygrywa pojedyncze spotkania lecz nie potrafili ustabilizować swojej formy. Dla Belgii ostatnie spotkania były bardzo udane 3 zwycięstwa i jedna porażka pozwoliły zbudować przewagę w tabeli nad reprezentacją Kanady. Patrząc na poprzednią grę oraz formę lidera – Dero Sama, zespół Belgów nie powinien mieć problemu z reprezentantami Australii i bez problemu wrócić do kraju z sześcioma punktami.

Typy:

Wygrana Belgów ? 1.50  (Bet365)

Handicap setowy Belgia (-1,5) ? 1.95  (Bet365)

SPRAWDŹ OFERTĘ BET365 I TYPUJ LIGĘ ŚWIATOWĄ 

Tagged With :

Dodaj komentarz