Ukraina podejmuje Macedonię

Bet365

W niedziele kolejne drużyny będą zmagać się o Mistrzostwa Europy we Francji. W najciekawszym meczu Ukraina będą podejmować Macedonię.

 

  

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Dla Ukrainy poprzednie eliminacje były bardzo udane. Drużyna Fomenki w grupie mierzyła się z Polską, Czarnogórą, Anglią, Mołdawią i San Marino. Ostatecznie Ukraińcy zakończyli te rozgrywki na drugim miejscu, czym samym awansowali do baraży. Tam jednak w walce o mundial naprzeciw im stanęli Francuzi, którzy nie dali szans Ukraińca pokonując ich w dwumeczu 3-2.  Obecne eliminacje nasi wschodni sąsiedzi rozpoczęli dość pozytywnie, pomimo porażki w pierwszym meczu ze Słowacją. Już w drugim Ukraińcy pokazali siłę i pokonali w 2-0 Bułgarię.

Macedonia ostatnie eliminacje zakończyła, jako jedna z najgorszych drużyn w Europie. W ostatnich eliminacjach drużyna trenera Bosko Gjurovskiego mierzyła się z Belgią, Chorwacją, Serbią, Szkocją i Walią, Macedonia ostatecznie rozgrywki zakończyła na ostatnim miejscu, zdobywając ledwie siedem punktów. Wydaję się, iż podobny wynik Macedonia osiągnie i w tych eliminacjach. Potencjał podopiecznych Gjurvskiego nie pozwoli raczej powalczyć o Mistrzostwa Europy we Francji. Macedonii pozostanie tylko walka z Luksemburgiem o przedostatnią pozycje. Największą nadzieją Macedonii wydaję się młody skrzydłowy Aleksandar Trajkovski. Pomocnik Zulte Waregem w poprzednich eliminacjach zdobył dla swojego zespołu cztery bramki.

Faworytem tego spotkania będą oczywiście Ukraińcy. Drużyna Fomenki nie powinna mieć najmniejszych problemów z pokonaniem dużo słabszej reprezentacji Macedonii.

Bet365 na zwycięstwo Ukrainy oferuje kurs 1.80, na remis natomiast – 3.20. A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Macedonii-  6.15.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz