Vive podejmuje Pick Szeged

Bet365

W sobotę czekają nas kolejne spotkania Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. W drugim meczu w Kielcach, Vive będzie podejmować Pick Szeged.

Liga Mistrzów : 

Vive Targi Kielce – Pick Szeged

 

Vive Targi Kielce

Świetna forma w lidze.

Vive od lat jest czołową drużyną polskiej PGNiG Superligi. Jedynym zespołem, który stara się przeciwstawić Kieleckiej drużynie jest Wisła Płock. Zespół Vive jednak od lat jest systematycznie wzmacniany i bez problemu rządzi na polskiej scenie. Obecnie Kielczanie w tym sezonie wygrali trzy mecze, nie pozostawiając złudzeń Śląskowi, Nielbie i Pogoni.

Dobre wzmocnienia.

Działacze w Kielcach w tegorocznej przerwie znów nie oszczędzali na transferach. Vive wzmocniło pozycję, na której miało największe problemy. Na prawym skrzydle w Kielcach ma rządzić Mariusz Jurkiewicz, a na bramce Venio Loserta ma zastąpić Marin Sego. Dodatkowo zostało również wzmocnione lewe skrzydło, na którym obok Jachlewskiego i Strleka będzie grać Tobias Reichmann z HSG Wetzlar.

Duża presja.

Na Vive już od zeszłego sezonu ciąży duża presja. Kibice i działacze liczą na kolejny sukces Kielczan na arenie europejskiej. W zeszłym sezonie w 1/8 finału Ligi Mistrzów, Vive niespodziewanie odpadło z niemieckim Rhein-Neckar Lowen. Choć Kielczanie do Niemiec jechali z sowitą zaliczką czterech bramek to pod koniec spotkania stan dwumeczu się wyrównał, Vive odpadło z rozgrywek przez zasadę bramek na wyjeździe.

 

 

 Pick Szeged

Wygrana w EHF Cup.

Pick Szeged zasłynęło szczególnie po zeszłorocznej wygranej w EHF Cup, czyli bliźniaczym turnieju Ligi Mistrzów. Węgrzy nie mieli sobie równych i choć nie byli faworytem spokojnie awansowali do Finale Four.  Tam w samym finale pokonali Montpellier, czym samym pierwszy raz w historii klubu zdobyli europejskie trofeum.

Wiele gwiazd.

W zespole z Szeged nie brakuje gwiazd. Wśród zawodników Pick możemy wymienić takie indywidualności jak Manuel Sierra, Jonas Kallman, Roberto Parrondo czy Antonio Gracia. Wydaję się, iż z takimi zawodnikami wyjście z fazy grupowej powinno być formalnością.

Pewna pozycja w lidze.

Po awansie Veszpremu do SEHA Ligi, Pick ubył najgroźniejszy rywal w walce o mistrzostwo. Obecnie faworytem do mistrzostwa jest zespół z Szeged i rolę tą wypełnia w 100%. Po sześciu spotkaniach drużyna Wyszomirskiego na swoim koncie ma komplet punktów.

 

 

Faworytem tego będzie oczywiście zespół Vive, które jest nie tylko pretendentem do awansu z fazy grupowej lecz do zwycięstwa w całym cyklu.

Bet365 na zwycięstwo Vive oferuje kurs 1.45, na remis natomiast 13.00. A na to iż zwycięży Pick-  2.15.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz