„Walka stulecia” już tej nocy

Bet365

Walka Floyda Mayweather’a z Mannym Pacquiao to wydarzenie wyczekiwane od wielu lat. Oczekiwanie powoli dobiega końca bowiem dzisiaj w nocy obaj pięściarze wejdą do tego samego ringu.

Wielu graczy chętnie inwestuje pieniądze w Filipińczyka licząc na niespodziankę i spory zastrzyk gotówki. Kurs na Pacquiao wynosi w tym momencie 2.70 i spada.

Wszystkie kursy Mayweather – Pacquiao!

Amerykanin wygrał do tej pory wszystkie walki na zawodowych ringach i legitymuje się rekordem 47-0-0, z czego 26 skończyło się przed czasem. Mayweather z pewnością nie planuje psucia sobie tego bilansu i w Las Vegas powalczy o 48 wygraną z rzędu. Kurs na Mayweather’a wynosi 1.50.

 

 

Oprócz typowych zakładów na wygraną polecamy również rynki bardziej szczegółowe np. Wynik walki (pięciodrogowo), w którym wybieramy metodę zwycięstwa naszego faworyta, do wyboru są:
Floyd Mayweather Jr – KO, TKO lub dyskwalifikacja – 7.00
Floyd Mayweather Jr – Decyzja lub techniczna decyzja sędziów – 1.80
Manny Pacquiao – KO, TKO lub dyskwalifikacja – 5.50
Manny Pacquiao – Decyzja lub techniczna decyzja sędziów – 5.00
Remis lub remis techniczny – 15.00

Początek walki jest wyznaczony na 5:00 polskiego czasu. Emocje rosną tak samo jak i notowania pretendenta, a do zdobycia jest bardzo dużo – oprócz wielkiej chwały, stawką pojedynku są pasy mistrzowskie trzech federacji w kategorii półśredniej.

Wszystkie kursy Mayweather – Pacquiao!

Tagged With :

Dodaj komentarz