Wielki finał przed nami!

Bet365Udało się! Po ciężkich bojach i wielu wielu emocjach nasza reprezentacja awansowała do finałów Mistrzostw Świata. W Katowickim Spodku, o 20:30 Polacy będą mierzyć się z Brazylią

Siatkarskie Mistrzostwa Świata :

Polska -Brazylia

 

Polska

Wyjście z grupy śmierci.

Polacy mimo, że po losowaniu byli skazywani na porażkę to poradzili sobie z niezwykłą presją. Najpierw podopieczni Antigi rozprawili się z Brazylią 3-2, a następnie w meczu pełnym podtekstów już po dwóch setach pozbawili awansu Rosjan. Najgorsze mecze Polacy mają więc za sobą, a upragniony finał wydaję się być bardzo blisko.

Dobry mecz w półfinale.

Polacy w meczu półfinałowym nie dali szans swoim rywalom. Biało-Czerwoni ani przez chwile nie stracili kontroli nad przebiegiem spotkania. Nasze Orły w czterech setach pokonali swoich rywali. Szczególnie cieszy fantastyczna forma Mariusza Wlazłego, który wyrasta na MVP imprezy.

Kontuzja Michała Winiarskiego.

W meczu z Iranem odnowiła się kontuzja pleców Michała Winiarskiego. Jak pokazały mecze z Rosją czy Brazylią ciężko jest Winiarowi wrócić do poprzedniej dyspozycji. Co prawda dobrze spisuję się jego zmiennik – Mateusz Mika.  Doświadczenie Michała w finałowych meczach na pewno byłoby bezcenne.

 

Brazylia

 

Pewny awans do kolejnej fazy.

Pomimo porażki 3-2 z Polakami, Brazylijczycy pewnie awansowali do kolejnej fazy. Canarinhos nie mieli problemów z Rosjanami i rozbili ich 3-0. Tym samym potwierdzili swoją dobrą formę i na mundialu cały czas jako jedyna drużyna mają tylko jedną porażkę.

Nadal faworyci do zwycięstwa.

Pomimo porażki z Polakami, Brazylijczycy nadal są faworytem do zwycięstwa. Potwierdzali to z meczu na mecz gdzie prezentowali coraz wyższą formę. W tym roku Canarinhos mierzyli się już z Rosjanami. W poprzedniej fazie, górą byli właśnie podopieczni trenera Rezende, którzy ograli Sborną 3-1.
Forma od Ligi Światowej.

Drużyna Brazylii tak dobrą formę prezentuję od samej Ligi Światowej. Nie wiadomo jednak na jak długo starczy sił Canarinhos. Trener Bernardo Rezende ma nadzieję, że podczas mundialu nie zdarzy się żaden kryzys formy. Może jednak się okazać, że Brazylijczcy będą mieli problemy w najważniejszych meczach mundialu.

 

Faworyta tego spotkania ciężko wskazać. Mecze finałowe rządzą się swoimi prawami, obie drużyny są w podobnej formie i mistrzostwo rozstrzygnie się pewnie w detalach.

Bet365 na zwycięstwo Polski oferuje kurs 1.75, a na to iż zwycięży reprezentacja Brazylia-  1.65.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz