Wisła rozpoczyna bój w Lidze Mistrzów

Bet365

W sobotę czekają nas kolejne spotkania Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. W pierwszym spotkaniu w Płocku, Wisła będzie podejmować Besiktas.

Liga Mistrzów : 

Orlen Wisła Płock – Besiktas Stambuł

 

Orlen Wisła Płock

Spokój w PGNiG Superlidze.

Wisła nie musi się martwić o pozycję w lidze. Obecnie na dość dobrym poziomie w polskiej lidze gra tylko kilka drużyn. Nafciarze mogą ze spokojem skupić się na grze w Lidze Mistrzów, a w Ekstraklasie przygotowywać się na spotkanie z Vive.

Ciężka grupa.

Wisła w tym sezonie nie miała szczęścia w losowaniu. Nafciarze trafili do grupy z obrońcą tytułu – Flensburgiem oraz FC Barceloną i KIF Kolding. W rywalizacji z tymi rywalami Wisła będzie skazywana raczej na porażkę. Nafciarzom prawdopodobnie pozostanie walka tylko o czwartą pozycję.

Poważne osłabienia.

Drużyna Wisły Płock w tym sezonie przeszła bardzo dużą przebudowę. Z klubu odeszło kilku kluczowych graczy m.in. Marcin Lijewski czy Peter Nenadić. Ciężko będzie zastąpić tych zawodników, szczególnie ze Wisła nie zrobiła żadnych oszałamiających transferów.

 

Besiktas

Szczęście w turnieju kwalifikacjach.

Ogromne szczęście w losowaniu turniejów kwalifikacyjnych miała turecka drużyna. Besiktas uniknął rywalizacji z najgroźniejszymi rywalami (Motor Zaporozhye, FC Porto) i trafił do najłatwiejszej grupy. Besiktas bez problemu pokonał po drodze Constante, Hasselt i Haslum i awansował do Champions League.

Brak doświadczenia.

Besiktas do Ligi Mistrzów powraca po kilkunastu latach przerwy. W drużynie Mistrza Turcji nie ma graczy, którzy rywalizowaliby na tak wysokim poziomie. Wydaję się, że ten turniej będzie przede wszystkim zbieraniem doświadczenia.

Brak gwiazd.

Zespół Besiktasu nie posiada żadnych znanych zawodników. W zasadzie w drużynie Mistrza Turcji grają sami zawodnicy z kraju. Wydaję się, więc, że w starciu z graczami pokroju Karabaticia, Rutenki, Jurkiewicza czy Kaufmanna, Besiktas będzie miał małe szanse.

 

Faworytem tego będzie oczywiście zespół Wisły. Besiktas dopiero co zaczyna swoją przygodę z Ligą Mistrzów, pokonanie go nie powinno być problemem dla Wicemistrzów Polski.

Bet365 na zwycięstwo Wisły oferuje kurs 1.05, na remis natomiast 13.00. A na to iż zwycięży reprezentacja Besiktasu –  7.75.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz