Włochy podejmują Azerbejdżan

Bet365

W sobotę odbędą się kolejne spotkania eliminacji do Mistrzostw Europy. W najciekawszym z nich Włosi będą podejmować Azerbejdżan.

Eliminacje Euro 2016 : 

Włochy Azerbejdżan

 

Azerbejdżan

Brak presji.

W Azerbejdżanie nikt nie liczy na awans swojej drużyny na jakąkolwiek imprezę. Dla kibiców najważniejsze są pojedyncze wygrane w eliminacjach bądź meczach towarzyskich. Azerska piłka stoi na bardzo słabym poziomie i nikt nie wymaga od reprezentantów cudów.

Słaba kadra.

Nawet, jeśli przyrównany kadrę Azerbejdżanu do europejskiego średniaka, to i tak skład drużyny Berti Vogtsa prezentuje się bardzo słabo. W drużynie praktycznie brak graczy z poza ligi, można wymienić tylko parę wyjątków np. Uruk Budaka (rezerwowy Gaziantepu), Iltera Tashkina (druga drużyna Eintrachtu).

Nieprzewidywalni.

Wyników drużyny Azerbejdżanu nie idzie przewidzieć. Bardzo dobrze zobrazowały to poprzednie eliminacje, gdzie Azerski zespół odbierał punkty najlepszym zespołom, ale grają z teoretycznie słabszymi przegrywał. Takim sposobem zespół Vogotsa w poprzednich eliminacjach pozbawił punktów:  Rosję, Izrael oraz Irlandię.

 

 

 Włochy

 Wygrane pierwsze spotkanie.

Włosi po słabym występie na Mistrzostwach Świata, dobrze zaprezentowali się w spotkaniu z Norwegią. Pomimo iż podopieczni trenera Conte wyszli w półrezerwowym składzie to na boisku pewnie pokonali Skandynawów 3-0.

Czystki po mundialu.

Trener Conte po klęsce w Brazylii nieco odświeżył swój skład. Z łask szkoleniowca wypadła „stara gwardia? m.in. Antonio Cassano czy Alberto Gilardino, w ich miejsce Conte powołał nowych i perspektywicznych graczy.

Brak napastnika.

Brak powołania Balotellego oraz kontuzję Gilardino i Cassano stawiają trenera w ciężkiej sytuacji.  W tej chwili ani Ciro Immobile, ani Antonio Zaza nie prezentują wysokiej formy w swoich zespołach. Brak napastnika wydaję siębyć pięta achillesowa Italii.

Bet365 na zwycięstwo Włoch przewagą oferuje kurs 1.25, na remis natomiast 5.00. A na to iż zwycięży Azerbejdżan –  7.15.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz