WorldfOfBookmakers.com – bukmacherzy w jednym miejscu

wob

Serwis WorldOfBookmakers.com jest stworzony dla fanów zakładów bukmacherskich. Jeżeli interesujesz się typowaniem spotkań piłkarskich, tenisowych, hokejowych itp, to z pewnością musisz zapoznać się z tym miejscem. Na stronie znajduje się największa baza informacji o firmach bukmacherskich, bonusach na zakłady, darmowe typy, transmisje live, newsy i artykuły ze świata bukmacherki i sportu a także aktualne oferty pracy w firmach bukmacherskich.

Baza bukmacherów
Jednym z większych atutów serwisu jest najlepsza baza bukmacherów internetowych. Na liście firm znajdziesz dużo ponad 100 marek, znajdujących się na rynku internetowym. Na podstronie, gdzie znajduje się ranking bukmacherów możesz porównać oferty poszczególnych firm. Dowiesz się jaki posiadają status w rankingu SBR, jakie oferują metody płatności, czy są wypłacalni a także to czy po prostu warto typować u danego bukmachera.

Baza bonusów bukmacherskich
Jeżeli chcesz rozpocząć grę w danej firmie, to ten dział pozwoli Ci zapoznać się z ofertami powitalnymi w poszczególnych firmach. Wystarczy wejść do tego działu i wyświetli się lista promocji, dostępnych dla nowych użytkowników. Dzięki temu, porównasz sobie oferty, wybierzesz najlepszą i rozpoczniesz grę!

Typy sportowe
W tym dziale, nasza grupa ekspertów prezentuje darmowe typy na najciekawsze wydarzenia sportowe. Nasz team oprócz wyboru zakładu, proponuje także stawkę na dane zdarzenia a także wybiera bukmachera z najwyższym kursem.

Transmisje na żywo
Jest to dział, w którym zamieszczona jest lista transmisji internetowych z najpopularniejszych wydarzeń sportowych na całym świecie. Wystarczy wejść do działu, wybrać spotkanie i włączyć kanał.

Newsy i artykuły
Jeżeli interesują cię ciekawostki ze świata sportu a także informacje ze świata bukmacherki to ten dział z pewnością przypadnie ci do gustu. Oprócz zwykłych aktualności i artykułów, prezentowane są również promocje bukmacherskie, oferowane przez bukmacherów z okazji największych wydarzeń sportowych np. specjalne bonusy na Ligę Mistrzów czy hitowe mecze.

Czat bukmacherski
Spotkaj się z innymi graczami i wymieniaj się z nimi opiniami na temat firm bukmacherskich, zakładów, typów i wszystkiego co związnae z bukmacherką i sportem!

Oferta pracy
Jeżeli chciałbyś rozpocząć pracę w firmie bukmacherskiej to w tym dziale serwisu WorldOfBookmakers.com znajdziesz najnowsza bazę ofert pracy od firm bukmacherskich.

Tagged With :

Dodaj komentarz