Wraca Liga Mistrzów!

Bet365

Po długiej, za długiej przerwie, do życia wraca Liga Mistrzów. Już w pierwszym dniu 1/8 rozgrywek mamy w planie hit pomiędzy PSG i Chelsea.

Goście przyjeżdżają do Paryża jako faworyci dwumeczu. Nic dziwnego bowiem podopieczni Mourinho notują bardzo dobre wyniki i z 7-punktową przewagą prowadzą w tabeli Premier League. Chelsea fazę grupową zakończyła niepokonana, z największą ilością bramek i najlepszym bilansem, na równi z Realem Madryt.

 

Liga Mistrzów wraca do bet365!
 

Gospodarze spisują się w kratkę na rodzimych boiskach. PSG często traci punkty remisując, mają najwięcej nierozstrzygniętych meczów w lidze – 10 remisów na 25 spotkań. Zgubione oczka powodują, że Paryżanie znajdują się na 3. miejscu Ligue 1, na szczęście strata do lidera wynosi zaledwie 2 punkty. Podopieczni Blanca zakończyli rozgrywki grupowe na drugim miejscu, za Barceloną.

 

 

Obie ekipy rywalizowały ze sobą w poprzedniej edycji rozgrywek. W dwumeczu o półfinał Chelsea była lepsza ale rywalizacja była bardzo zacięta. W Paryżu, gospodarze wygrali 3:1 tylko po to by niespełna tydzień później przegrać w Londynie 2:0. Jak będzie tym razem?

Bet365 oferuje następujące kursy na to spotkanie: wygrana PSG – 2.75, remis – 3.20, wygrana Chelsea – 3.202.88

Liga Mistrzów wraca do bet365!

Tagged With :

Dodaj komentarz