Wytypuj mundial i zgarnij 500.000 zł!

SportingbetJuż dziś Sportingbet oferuje wspaniały konkurs z nagrodami dotyczący zbliżającego się mundialu piłkarskiego.  Jest to niepowtarzalna okazja by zarobić na tym właśnie wydarzeniu!

O co chodzi w konkursie?

 

Musisz wytypować poprawnie zwycięzce mundialu z dokładnym wynikiem oraz mecz o 3 miejsce. Oprócz tego musisz wytypować także wszystkie drużyny przechodzące do kolejnych faz turnieju: 2 rundy, ćwierćfinałów, półfinałów. By lepiej to zaplanować, Sportingbet umieszcza na swojej stronie świetną symulację graficzną, dzięki której będzie można lepiej zaplanować swoje typy i sprawdzić jakie drużyny mogłyby się spotkać w dalszych rundach.

Do wygrania w konkursie jest 500.000 złotych głównej nagrody. Aby zgarnąć taką nagrodę wystarczy poprawne typowanie spotkań, a oprócz tego masz jedną szansę na dzień  na wskazanie poprawnych rozstrzygnięć każdego dnia. Nie zwlekaj – zarejestruj się w Sportingbet, gdyż promocja dotyczy tylko zarejestrowanych użytkowników!

Wymogiem w konkursie jest postawienie jakiegokolwiek zakładu dla potwierdzenia swojego typowania. Dopiero wtedy może być ono zakwalifikowane do konkursu. Po większą liczbę informacji należy odwiedzić stronę bukmachera.


Weź udział w mundialowym konkursie tylko w Sportingbet!

Tagged With :

Dodaj komentarz