Zakład NA ŻYWO bez ryzyka za grę na Legia – Real!

pilka_legia_liga_mistrzow_realJutro rusza czwarta kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów, a w niej zagra oczywiście warszawska Legia, która drugiego dnia rozgrywek zmierzy się na własnym terenie z wielkim Realem Madryt. To spotkanie już teraz jest źródłem wielu emocji, ale wy możecie sprawić, że kibicowanie będzie jeszcze przyjemniejsze! Nic bowiem lepszego, niż oglądanie świetnego meczu i zarabianie na prostych zakładach. Specjalnie i wyjątkowo dla polskich fanów bukmacher bet365 przygotował promocję, dzięki której zyskasz zakład na żywo za postawienie na Legia – Real.

Postaw zakład przedmeczowy na mecz Legia Warszawa v Real Madryt, a otrzymasz zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz. Jak dokładnie to zrobić? Po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to bet365 zwróci ci stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 100 PLN*).

Typuj mecze lig mistrzów i zgarniaj świetne bonusy!

Jeżeli na tym samym kuponie zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja na żywo, to zakład bez ryzyka będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie. Wszystkie zakłady muszą zostać postawione i zapłacone w zwykły sposób. Jakiekolwiek zakłady, które zostały częściowo lub w całości zamknięte za pomocą opcji Zamknij zakład, nie liczą się do tej oferty.

Jak zawsze, bet365 oferuje mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 70 rynków na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, rzuty rożne w meczu, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.

Typuj mecze lig mistrzów i zgarniaj świetne bonusy!

Tagged With :

Dodaj komentarz