Zakłady bez ryzyka od Betclic i Expekt!

betclic_el_clasicoTen weekend zapowiada się wyśmienicie. Już 3. grudnia na stadionie Camp Nou Barcelona zmierzy się z Realem Madryt w kultowym El Clasico! Nie może zabraknąć emocji, dlatego w Betclic i Expekt każdy ma szansę na obstawienie tego spotkania i grę bez ryzyka! Barcelona ma aż 6 punktów straty do prowadzącego w La Lidze Realu Madryt i tylko wygrana w El Clasico pozwoli jej zachować realne szanse na dogonienie rywala. Czy ekipa Luisa Enrique stanie na wysokości zadania i zgarnie komplet punktów? Przekonamy się już niebawem.

Wystarczy postawić zakład na żywo na sobotni megahit (kurs min. 1.50, stawka 40zł) oraz jeden kwalifikujący się zakład bez ryzyka na dowolnie wybrany niedzielny mecz (4.12) w angielskiej Premier League, niemieckiej Bundeslidze, włoskiej Serie A lub hiszpańskiej La Lidze. Jeśli pierwszy kwalifikujący zakład bez ryzyka okaże się nietrafiony, gracz otrzyma zwrot stawki. Zwroty zostaną przyznane w formie bonusu, max. do 40 zł!

Typuj El Clasico w Betclic i zgarniaj zakłady bez ryzyka!

CO ZROBIĆ, ABY OTRZYMAĆ ZAKŁAD BEZ RYZYKA?

  1. Zarejestruj się w Betclic lub Expekt.
  2. Postaw zakład na żywo na El Clasico (min. kurs 1.50, stawka 40 zł).
  3. Postaw zakład live na niedzielny mecz Premier League, Bundeslidze, Serie A lub La Lidze i graj bez ryzyka!

Typuj El Clasico w Expekt i zgarniaj zakłady bez ryzyka!

Leave a Reply

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.