Zapowiedź 14. kolejki Premier League

Bet365

Premier League nie odpoczywa. Następna kolejka startuje już dzisiaj.

W niedzielę skończyła się kolejka nr 13. w angielskiej Premier League, a już we wtorek rozpoczynają się następne mecze o punkty. Najciekawszym meczem dzisiejszego wieczoru będzie spotkanie Manchesteru United i Stoke. Czerwone Diabły od jakiegoś czasu grają dużo lepiej i dzięki temu wskoczyły do top 4 ligowej tabeli.

Środowe pojedynki zapowiadają się jeszcze ciekawiej bowiem w akcji zobaczymy trzy czołowe drużyny BPL. Chelsea Londyn podejmie u siebie Koguty w jednym z wielu londyńskich derby. W innym interesującym meczu zobaczymy Kanonierów, którzy zagrają u siebie przeciwko 3. Southampton. Także jutro, Manchester City jedzie do Sunderlandu w nadziei na podtrzymanie dobrej passy.

W bet365 możesz korzystać z całorocznych promocji np. 100% Bonus piłkarski czy Remis 0:0? Zwrot stawki. Pierwsza z nich dotyczy akumulatorów na wynik końcowy dowolnych meczów z najważniejszych europejskich lig i pucharów. Druga dotyczy wszystkich spotkań piłkarskich, a żeby z niej skorzystać należy postawić zakład na Dokładny wynik, Wynik do połowy/koniec meczu lub Scorecast. Jeśli dany mecz zakończy się bezbramkowym remisem otrzymasz zwrot całej stawki.

Bet365 to gwarancja najlepszej oferty na zakłady przedmeczowe, live oraz wybitne promocje. Zapraszamy!

Sprawdź ofertę na najbliższe mecze Premier League

Tagged With :

Dodaj komentarz