Zdobądź 50 zł na Arsenal – PSG!

arsenal-psg_liga_mistrzowLiga Mistrzów zawsze wiąże się z wielkimi emocjami. Dlatego bukmacher Oddsring przygotował promocję na najciekawszy ich zdaniem mecz tej kolejki – spotkanie Arsenalu Londyn z Paris Saint-Germain. Na ten mecz możesz postawić w Oddsring z bonusem 50% – jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, będziesz mógł odebrać bonus w wysokości 50% jego stawki aż do 50 PLN! Nie zapominaj o tej świetnej promocji, kiedy postanowisz obstawiać mecze Ligi Mistrzów. Taka oferta tylko w Oddsring!

Postaw dowolny zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz Arsenal Londyn – Paris Saint-Germain, który odbędzie się 23 listopada 2016. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie na ten mecz zakład w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 50% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 50 PLN.

Jak to działa:

  1. Postaw dowolny zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz Arsenal – PSG w Oddsring.
  2. Jeśli Twój pierwszy zakład na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 50% jego stawki do 50 PLN.
  3. Aby otrzymać bonus napisz do Oddsring na adres [email protected] w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a oni dopiszą odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Zarejestruj się i korzystaj ze świetny promocji!

OddsRing

Tagged With :

Dodaj komentarz