Zenit podejmuje Bayer

Bet365

We wtorek czekają nas kolejne spotkania Ligi Mistrzów. W Petersburgu, Zenit będzie podejmować Bayer Leverkusen.

  ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

 

Zenit obecny sezon rozpoczął rewelacyjnie. Mistrz Rosji w lidze odniósł już dziesięć zwycięstw. Przez cały sezon drużyna z Petersburg jest niepokonana, a przez dwanaście spotkań straciła tylko sześć bramek. Konstruktorami dobrej gry Zenitu, są przede wszystkim gracze ofensywni. Rondon i Hulk jak dotąd zdobyli już 13 bramek i wydaję się, że to nie koniec ich strzeleckiego festiwalu. W Lidze Mistrzów, Rosjanie radzą sobie jednak trochę gorzej. Po trzech meczach zespół z Petersburga ma na swoim koncie cztery punkty.

Bayer w Lidze Mistrzów prezentuję się wyśmienicie. Drużyna z Leverkusen, po trzech meczach na swoim koncie ma siedem punktów i jest już bardzo blisko awansu do kolejnej fazy. Nieco gorzej Aptekarze prezentują się natomiast w Bundeslidze. Tam cały czas starają się gonić czołówkę. Obecnie zajmują jednak szóstą pozycję z szesnastoma punktami na koncie. Trzeba jednak przyznać, że tegoroczne wzmocnienia Bayeru były strzałem w dziesiątkę. Karim Bellarbi, Hakan Calhoglu czy Jospi Dnic stali się z miejsca podstawowi graczami Leverkusen. I to oni są głównymi konstruktorami sukcesu Aptekarzy.

Faworyta tego meczu ciężko wskazać, choć w Niemczech lepszy był Bayer to na pewno w Petersburgu to Zenit będzie faworytem.

Bet365 na zwycięstwo Bayeru oferuje kurs 2.55, na remis natomiast – 3.20. A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Zenitu-  2.75.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz